Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaparófa készítés. Ötletek?...

Kaparófa készítés. Ötletek? Bővebben alól!

Figyelt kérdés

1.Milyen kötelet ajánlotok?

2.Annak(a kötélnek)mennyibe kerül métere?

3.Hány cm magas legyen max?

4.Műanyag henger vagy papír henger vagy mi legyen az alap támasztója,hogy stabil legyen?(kandúr házi macskának)

5.Szőnyeggel borítsam be azt a részt,ahol nincs kötél,vagy erős ruhaanyagfélével?Előre is köszi a válaszokat!



2012. jún. 25. 09:16
 1/5 anonim válasza:
Mi találtunk otthon egy vontató kötelet ami már nem volt használatos... A méretét úgy határozd meg szerintem, hogy a cicád mekkorára nyújtózkodik... Mi egy kb. 5cm x 2 cm széles (az most mindegy milyen hosszú) farudat tekertünk ködbe jó erősen (a tetejénél és az aljánál is kötöttünk egy csomót a kötélre és beszögeltük.) Ja és az erős ruha anyag szerintem gyenge, inkább a szőnyeg!
2012. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálunk így néz ki a kaparófa:


anyu vett vagy szerzett ilyen nagy papirhengert (az ablakot pucultuk a papírral) arra ragasztott egy kb fél cm vastag nem tudom milyen szönyeget (náluk a telken falszönyegnek használják, narancs színű és eléggé durva szerintem műanyag szálakból vagy ilyesmiből van fonva)


furt a falba 2-2 lyukat (fent lent) és gumiszalaggal (mint ami a nadrágban is van) oda kötözte...


a gond az az volt hogy az én cicám nem használta csak ha kaját kuynizott :D (ez kb a nézd ezt használom ugye milyen ügyi vagyok, nah akkor most adjál enni, mert ha nem elkezdek hisztizni és akkor az ágy bánja)

2012. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat!az utolsó aranyos :) majd az apukámmal(aki asztalos)kiagyaljuk
2012. jún. 25. 11:09
 4/5 Maxitabi ***** válasza:

Szizál kötél van a bolti kaparókon, neten (azt hiszem vaterán) láttam méterben, jó lenne nektek. Az meg külön irigylésre méltó, ha apukád megcsinál mindent...

A magasság határa a plafon-minél magasabb, annál jobban szeretik a cicák, felülre fekhelyet tegyetek, imádni fogja, vagy egy dobozt bebújni..Hasznos még ha a falra szerelt fekvő-lap, amire fel tud ugrani, ill. az előző válaszoló által leírt fali vagy sarok - kaparószőnyeg (ha a tapétát "szereti"..

2012. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,akkor majd megcsináljuk minél hamarabb!
2012. jún. 25. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!