Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a macskákról?

Mi a véleményetek a macskákról?

Figyelt kérdés
Minden véleményt elfogadok. Én személy szerint hálátlanoknak tartom őket, és eddig csak egy macska volt (a kb. 20-ból akit megismerhettem) az aki bebizonyította, hogy igenis lehet őt szeretni.

2019. márc. 3. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Arrogáns kis dögök :) imádom őket
2019. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket. Már a simogatásomra hízelegni és dorombolni szoktak. Volt úgy hogy kissé betegen mentem ki városról a falu széli üres szülői házhoz, ott felkeresett a szomszéd macskája és a viselkedésével szinte gyógyítólag hatott rám. Megérezhette hogy nem vagyok teljesen jól és meghozta az életkedvem. Majd nem sokkal később egy másik is megjelent és annak jelenléte is pozitívan hatott rám.
2019. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy hálátlan dögök, még lehet őket szeretni :)

Egyébként a macskák sokkal szuverénebbek, mint a kutyák. Vannak kivételek, de egyszerűen más faj, nem tudsz köztük párhuzamot vonni, hiába szeretnél.

Ha megtanulsz "macskául", ha megtanulod értelmezni és megérteni a viselkedésüket, mit miért csinálnak, akkor sokkal szerethetőbbek.

2019. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Már miért lennének hálátlanok? A macskám egyszer nagyon beteg volt, három napon belül kétszer vittük állatorvoshoz, ahogy gyógyulni kezdett sokkal nagyobb bizalommal volt felénk. Nem olyanok, mint a kutyák, nem úgy mutatják ki az érzéseiket, de attól még ugyanolyan mélyek azok.
2019. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja...

beképzelt, hálátlan, haszonleső, undok, karmolos, mindent tönkretevős, szőrhullatos, sunyi kis dormobológépek.

Hát egyszerűen imádom őket!!!

2019. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kis energiabombák (már amelyik :D) de kiskorukban nagyon :)

Kis kunyerálós,csalafinta,akaratos,öntörvényű,mindig éhes,dögök :) imádom a macskákat :D legyen az bármilyen fajtájú,színű,jellemű,alkatú...

Az a kedvencem mikor a sötétben ki megyek a konyhába és megharapja a bokám én meg majd szívrohamot kapok :D fél óra múlva pedig jön oda hízelegni/egy kis simiért -_- :D

2019. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ó,az én kedvencem mikor jövök haza és a lábam alá fekszik simiért (volt már,h.véletlen ráléptem,de nem érdekli)

Volt már karmolós "vad" macsjánk és "bárányszelíd" macskánk is,de mindkettőt imádtuk

2019. márc. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én macskám pacsit ad, egész nap a seggemben van, leül ha mondom neki és mindig jön, ha hívom. :D minden, csak nem hálátlan.


Az előző macsekom is hasonló kategória volt, sosem volt olyan érzésem, hogy hálátlanok lennének...

2019. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy rajongójuk alapból, jobban szeretem az olyan állatokat akik jobban kívánják a bújást, dögönyözést de lett egy cicánk aki szintén szeret emberek mellett lenni, bújós.

Meg egy kis szemét, dög, pontosan tudja ha rosszat csinál mert mikor meglát azonnal sprintel ki a szobából, kis szemét :D

2019. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem őket, mostanában már jobban is, mint a kutyákat.

2 macskám volt idáig, és egyik sem volt hálátlan. Ez nyilván nem abban merült ki, hogy "talpnyalók" voltak és le se lehetett őket vakarni.

Hanem időnként odajöttek hozzám, bújtak, doromboltak, játszani invitáltak.


Szerintem olyanok mint a kis gyerekek. Ők sem hálákodnak túlzottan, nem köszönnek meg mindent és természetesnek veszik, hogy anyu ad enni, meg betakargat este. A cicák is ugyanígy vannak vele, nagyon szeretik a gazdit és természetesnek veszik hogy gondoskodik róluk. Ezért nem ugranak a nyakunkba minden apróság miatt. Mentett cicáknál szokott más lenni, ők gyakran nagyon hálás típusok, pont ezért, mert ők nem veszik természetesnek a jólétet, ha már korábban rossz sorsuk volt.

2019. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!