Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Láttam a feszbukon hogy itt...

Láttam a feszbukon hogy itt keresnek egy hazi kedvenc galambot. Sima utcai. És tegnap hozott nekem 1et a cicám?

Figyelt kérdés
Szinte biztos hogy ő az. Mert kölyök kora óta nevelték.. Kinti tapasztalata nincs. Én cicám meg soha nem fogott semmit, mert 90szazalekaban benti és közel lakunk. Meg merjem írni? Hogy valószínű megfogta a cicám

2019. márc. 6. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Te mit szeretnél hasonló estetben, ha a macskád eltűnne?
2019. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Mindenképp írd meg, hogy találtad a galambot.Legalább eltemethetik, ha egyáltalán az volt.Meg ne várják hiába, ne keressék tovább.Ha meg nem az övéké volt, akkor még ne adják fel a reményt, és keressék.

Tiszta hülyeség, hogy majd megmérgezik a cicádat és hasonlók.Mondd hogy találtad a galambot az utcán.A cicádat ne említsd.De add nekik oda.Hasonló helyzetben te is szeretnéd tudni mi lett vele, és el tudd temetni.

2019. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!