Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal?

Mit csináljak a macskámmal?

Figyelt kérdés
Nagyon haragszom rá, és már érik bennem a gondolat, hogy elaltattatom. Tanyán élek, szeretem az állatokat, van madáretető, régen 8-10 pár fecske is fészkelt nálunk, de van egy 3 éves ivartalanított kandúr macsek, ami mindent megfog, megöl, ami mozog. Mindig jó egerésző macskáink voltak, de egéren kívül semmit nem bántottak. Ez az ördögfióka a fecskéket elüldözte, párat meg is fogott, tavaly már nem fészkelt nálunk egy se. Gyakran látom, hogy cinkét, tengelicet, verebet, és egyéb hasznos kismadarat fog, gyíkokat fogdossa, tücsköket stb. Már semmi élőlény nem marad a környéken, ami kisebb nála. Igazából most telt be a pohár. Kimentem az udvarra, és látom, hogy valami nagy van a szájában, én azt hittem így az udvari égő fényénél, hogy patkány, aztán bementem az elemlámpáért, utána mentem és egy 20 centis kisnyúl volt nála. Szegény még lélegzett, de mozogni már nem tudott, ez az ördögfióka meg dobálta, hancúrozott vele. Elvettem tőle, és a seggére csaptam egy nagyot, de ez biztos nem javít semmit. Mit tegyek vele? Ez már nem állapot, hogy mindent kiírt a környéken. Kap enni rendesen, ketten vannak az anyjával, de az csak egereket szokott fogni, úgyhogy nem tudom honnan tanulta ezt, vagy miért szokott rá erre. Mit csináljak? Én már több esélyt nem adnék neki, de várom, ha van valakinek valami ötlete.

2019. márc. 7. 19:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Lett valami azóta?
2019. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Semmi változás. Köszöni, jól van! Esik az eső, úgyhogy bent alszik megint, de legalább addig se öl meg semmit.
2019. márc. 10. 15:43
 23/24 anonim válasza:
Mi lett a cicával? Ugye nem ölted meg?!
2019. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Dehogy öltem. Nagyon mérges voltam rá, de nem tudnám bántani. Mostanában nem láttam nála semmit, csak néha egy-egy egeret.
2019. máj. 24. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!