Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicám?

Miért csinálja ezt a cicám?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos nőstény cicám még nincs ivartalanítva de valamikor a hetekben visszük. 2-3 napja folyamatosan eltűnik és vagy csak reggel vagy csak este látjuk. Eddig ha hívtam mindig előjött. Csak mostanában csinálja ezt nem tudom miért lehet. Mindig az ölemben alszik és jól érzi magát rendesen kap kaját nagyon jó dolga van. Nagyon szeretjük és aggódom, hogy egyszer nem jön vissza.

#macska #elszöké
2019. márc. 10. 11:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Furán is viselkedett, de most vettem észre egy kullancsot benne rögtön ki is szedtem egész nagy volt...
2019. márc. 10. 12:35
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Azért csinálja ezt, mert kiengeded.

Ha megfelelő körülmények között szobacicaként tartanád, illetve neki való kennelbe vagy maximum a (macskabiztos!) udvarra engednéd ki, akkor nem tűnne el, nem lenne tele élősködővel és aggódni sem kéne érte.

2019. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!