Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha tüzel a macska miért nem...

Ha tüzel a macska miért nem lehet kiivartalanitatni?

Figyelt kérdés
Már vagy egy hónapja tüzel a házban tartott nőstény cicánk. Látszik, hogy szenved, le is fogyott. De nekünk sem túl kellemes azt az égtelen vernyogast hallgatni szinte egész nap. Ma hívtam az állatorvost, hogy lenne egy nőstény cica, amit ki kellene ivartalanítani és ő kérdezte, hogy mikor tüzelt. Mondtam neki, hogy épp most is. Erre ő mondta nekem, hogy akkor sajnos egyelőre nem tudja megmuteni, meg kell várni míg abbamarad a ivarzas, úgyhogy hívjam majd egy három hét Múlva. Amúgy sajnos a mi macskánk gyakorlatilag mindig tüzel, nem nagyon vannak szünetek, vagy ha van is, az talán egy-két nap. Miért nem lehet ilyenkor is megmuteni az állatot? Ezt nem mondta a doki.
2019. márc. 18. 10:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az mi dokink nem műti meg így. Kijelentette. Máshoz meg nem akarom vinni, mert évek óta hozzá járunk. Azt mondta, legyünk türelmesek, míg véget nem ér a tizeles. Utána rögtön műti is.
2019. márc. 20. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!