Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye ennek nem lesz következmé...

Ugye ennek nem lesz következménye?

Figyelt kérdés
A 3 hónapos kiscicám becsipásodott, így nem látott és leesett a lépcső széléről (kb. 2 m) betonra. Nem biztos hogy így történt, csak mikor megtaláltam, vérzett az orra. Megmostuk neki, és odaraktam az anyukájához. Rendesen szopizik, menni is tud, csak az egyik lábát fájlalja, mert letörött egy darab karma. Nem sír, olyan mint szokott lenni, csak egy kicsit meg van szeppenve. Ugye ennek a balesetnek nem lesz következménye és nem történt belső sérülése?
2010. júl. 3. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt így nem lehet megmondani. Vidd inkább állatorvoshoz az a biztos. Törést RGT-vel belső sérülést UH-val lehet csak megállapítani.
2010. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól, hogy úgy néz ki minden rendben még nem biztos hogy így is van. Nálunk vadászgörény járt így mikor kicsi volt, ő szerencsére megúszta egy törött lábbal, bár nem látszott rajta sem semmi :S. Szerintem a biztonság kedvéért vigyetek el állatorvoshoz!
2010. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom,hogy a bitonság kedvéért,nézze meg doki,nem lett e valami baja!
2010. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!