Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következménye lehet ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következménye lehet ennek?

Figyelt kérdés
A Bónusz után a kocsimban megdugtam egy lányt akit ott ismertem meg. Azt mondta 16. Nem tudom honnan tudta meg ki vagyok, lehet részeg voltam és én adtam meg a számom, de tegnap este hívott hogy gáz van és az apja keresni fog, megver, ilyesmi. A lényeg hogy valójában csak 13. Ma egész nap félóránként csörög ismeretlen szám, de nem veszem fel. Mire számíthatók, ha bíróságra kerül az ügy hivatkozhatok arra hogy idősebbnek hittem? Bónuszon csak 18 felett lehetne bárki...
2011. okt. 16. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
üdvözlöm Stohlt
2011. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"lehet részeg voltam"

Lehet?...:D

Amúgy hallottam már ilyenről, ott a lány bevallotta, hogy azt hazudta 19, aztán kidrült, hogy 13...

Akkor nem lett semmi az ügyből.

2011. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lesittelnek minimum 2 évre. 14 év alatt bűncselekmény. Az nem indok, hogy részeg voltál, meg hogy nem tudtad...

Sajnos ez egy ilyen játék...

2011. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2011. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gáz.. :)
2011. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a tanulság, hogy legközelebb kérj személyit!

amúgy add át üdvözletem a Stohl művész úrnak!

2011. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!