Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha vörös cicát vörössel...

Ha vörös cicát vörössel paroztatok. Házit. Annak a kölykei is vörösek lesznek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem biztos, nagyszülőkön is múlik a dolog.


De inkább ivartalaníts.

2019. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapból a vörös macskák 95%-a kandúr.
2019. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha talál nostenyt?
2019. márc. 20. 22:44
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi a ráknak pároztatod???

Tömve vannak a menhelyek kismacskákkal!


Ivartalaníts!!!!!!

2019. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem én a hugom akarja. Kulcs szavakban ott az ivartalanítás szó. Mert el adni akarja a környéken. Ugyanis el lopkodták a környék vörös cicait. Ez bizonyitott tény. Szürket tarkat semmi mást. Volt aki be is ismerte. És hogy a videki kis gyerekeknek is gyűjtött mert vörös cicát akartak.
2019. márc. 20. 22:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát aki be ismerte, Hogy ő is lopott1 vöröset az mondta hogy még fogott el vörös cicát mert arra vágytak a rokon gyerekek. A hugom be zárva tervezi ezt. Lopás végett és meg hirdetni. Pénzért
2019. márc. 20. 23:03
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért is írtam ki a kérdést, hogy ezt majd át küldöm neki, és észhez térjen. Rám nem hallgat
2019. márc. 20. 23:11
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog fizetni egy házi macskáért csak azért mert vörös.
2019. márc. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A vörös cicák genetikából adódóan hímek, a nőstények rendszerint sterilek eleve. Nagyon kevés a kivétel, nehéz lesz ilyen párost találni.

Emellett pedig a genetika nem úgy néz ki, hogy amilyen a szülő, olyan a kölyök.

Nekem van egy teknőctarka lánykám (ez is genetikai hiba, mint a vörös szín, csak ez nőstényekre jellemző), kóborcica mamiként lett befogadva, neki például egyetlen kölyke lett olyan, mint ő maga, de sokkal sötétebben, majdnem feketébe hajlóan. A többi kölyök szimpla cirmos volt.

Ezt nem tudod kiszámolni, a tenyésztők nem egy párral dolgoznak, hanem generációkra visszamenően ismerik a szülőket mindkét oldalon, és néha még így is becsúszik a nem tervezett szín a kölyköknél...

2019. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fú ezt a vörös cicák fiúk dolgot eddig nem tudtam, na, ma is tanultam valamit.

Amúgy egyáltalán nem biztos, lappangó gének pl, ismerősöm összerakott egy albínó és egy fekete-fehér csuklyás patkányt (kígyókajának) az egész alom olyan volt mint a szülők, kivéve hogy az egyik kölyök kopasz volt, az egyik szülő valszeg hordozott valami nagyon elnyomott gént rá. Szintén sok volt a "dumbó fülű" (nagyobb, kerekebb a fülük és a feje oldalán van) mégsem látszott egyik szülőn sem.

2019. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!