Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tapasztalatok vörös macskával?...

Tapasztalatok vörös macskával? Milyen a természete? Tartható lakásban?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a vörösek kalandvágyóbbak, ezért nehezen viselik a bentlétet. Igaz ez? Vagy ez nem függ össze a színével?

Köszi előre is, ha válaszoltok!:)



2017. máj. 19. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ez szerintem úgy baromság ahogy van. :D Világ életemben a vörösek (vörös fehérek főleg) voltak a kedvenceim, semmivel se másabbak mint a többiek. Most jelenleg van egy vörös hosszú szőrű maine coon keverék mentett cicám lakásban, az alap macska "rosszalkodástól" eltekintve semmivel se másabb mint a többiek, mondjuk előszeretettel szeret kilógni és kifeküdni a betonra és füvet rágcsálni, de megszökni konkrétan sose akart még, pedig már kizártuk egyszer-kétszer véletlen amikor nem vettük észre hogy kiment. Majdnem hogy négy lábbal volt az ajtóra cuppanva hogy engedjük be. :D


Szóval szerintem nyugodtan tarthatod bent, ugyanazt igényli mint az összes többi cica. :)

2017. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okee, köszönöm szépen !! 😙
2017. máj. 19. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akarod, hogy nyugton maradjon, ivartalaníttasd, ez több szempontból fontos.


Az én szépséges, nagyon okos, kedves, hűséges vörös kandúrom

21-ik éves korában halt meg, végelgyengülésben.

2017. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy azért hallottad ezt mert a vörös cicák Bár nem mindig de általában kandúrok és hogyha nincsenek ivartalanítva akkor lehet ez igaz. Fél éves korában ivartalaníttasd és semmi probléma nem lessz vele.
2017. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi köze a színnek a természetükhöz?
2017. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben:)

Gratulaa a 21 éves cicushoz ! ❤

2017. máj. 19. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hülyeségnek hangzik ez a szín meg természet összefüggés, de hosszú macskatartó tapasztalatom szerint mégis van benne valami.


Habár én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, mint amit te írsz, kérdező. Az összes általam ismert vörös cicc jóval jámborabb, békésebb volt mint a többi. És nagyobb. Most van a lányomnak egy ilyen kandúrja, akkora, hogy simán felkönyököl a konyhapultra, de ha csak ránézek, már dorombol.


Simán bejön, ha hívom, (nem úgy mint a többi)ha arrébbtolom, nem sértődik meg. Éjszaka előfordul, hogy rálépek, mert előszeretettel alszik a wc elötti szőnyegen. Na olyankor csak megnyalogatja a lábujjamat. És dorombol ezerrel.:)


Nem csoda, hogy ő a kedvenc.

2017. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Vörös hajú nőkről hallottam ilyet. Ők vadócak, de tarthatók lakásban :).
2017. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!