Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nagyon szeret engem?

A macskám nagyon szeret engem?

Figyelt kérdés

2019. márc. 31. 18:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
igen
2019. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem, azt gondolja, hogy fura vagy és a szád is büdös.

Üdv, a macskád egyik cicabarátja.

2019. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret. ;)
2019. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
A macska a helyet szereti. A kutya a gazdit.
2019. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
A macskák is ragaszkodnak személyhez. 4# meglepődnél mennyire.
2019. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Én tudom mennyire. Semennyire. A megszokott ablakpárkányhoz, ahol szundikálni szokott. Ahhoz igen.
2019. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4.,6. Hát ha ilyen gazdám lenne, mint te, én is rühellném, mint a szart.
2019. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Oké cicus.
2019. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Cáfolnám, hogy a macska nem ragaszkodik az emberhez. Ha kint egerésző macskád van, akivel nem nagyon van kapcsolatod, csak annyi, hogy adsz neki enni és néha megsimogatod, az a macska lehet, hogy a helyhez ragaszkodik.

Nekem főleg benti a macskám, napi 1-2 órát tölt kint. Amint hazaérek, elkezd követni. Mindenhová jön velem. 1 méter sugarú körben ott van velem. Néha munka ügyben elutazom pár napra. Ilyenkor a feleségem mindig mondja, hogy depis a cica. Nem találja a helyét. Az asszonyt is szereti, de valahogy én lettem a gazdája. Ha hazaérek több nap után, odajön, hogy vegyem fel és teljes átéléssel dorombol, pedig amúgy nem az az ölbenülős dorombológép. Erősen kétlem, hogy nem ragaszkodik hozzám. Kutyám is van. Ragaszkodás terén nem látok különbséget köztük.

Szóval kérdező, szerintem szeret a cicád, ha gondoskodsz róla, játszol vele és sok időt töltesz vele.

2019. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát, a nyálkás orrát szokta az arcomba nyomogatni. Meg amikor alszok ráfekszik a hasamra. Engem nem nagyon szokott követni. Velem szokott aludni általában, amikor nincs kint.
2019. ápr. 1. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!