Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

A macskám mi a frászért szeret belehemperegni a koszos macskaalomba?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, macskaalom, szag

febr. 8. 14:31  Privát üzenet  

A válaszok
Mert a macskák hülyék 😁 az enyém a táljából csak akkor inna, ha nem lenne más és már a szomj halál szélén állna. Egyébként felugrik az asztalra és képes a véletlen otthagyott poharakból vizet inni. 🤦

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 8. 14:36 Privát üzenet
parfümözi magát 😁 😁 😁

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 8. 14:46 Privát üzenet

Vannak ilyenek, szeretik körbevenni magukat a saját szagukkal. Elég undi tényleg.

Annyit tehetsz, hogy gyakrabban tisztítod az almot.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 11. 00:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért felejtett el a macskaalomba kakálni a macskám és miért mellé csinálja?
Rá lehet szoktatni a macskát, hogy kint az udvaron csak egy bizonyos helyre végezze a dolgát, pl. kinti macskaalomba stb?
Kaptam egy macskát, eddig kint volt tartva, én bent tartom, de egyfoyltában az ablakban ül és nyávog, illetve nem hajlandó a macskaalomba piszkítani, normális?
Ez baj ha beleszokott a macskaalomba?
Mintmár mondtam kaptunk 2 kiscicát ami fiú mind a 2-ő és az egyik kiscica a fekete nem a macskaalomba végzi el a dolgát hanem az alvóhelyén. Mos tmit csináljak?
Nyuszim megtanulhat a macskaalomba pisilni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!