Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egész nap játszani...

A macskám egész nap játszani akar, mit tudok tenni vele?

Figyelt kérdés

Bent tartott, 2 év körüli kandúrról van szó, akivel játszhatok 2 órát is egyhuzamban, garantált, hogy amint abbahagytam, többet akar. Amikor az ölembe veszem, hogy megsimogassam kb egy percig tűri, teljesen mindegy hogy reggel, dél vagy este van, vagy játszottunk-e már aznap de utána túlságosan felélénkül és megpróbálta játékosan harapdalni a kezem.

Nem zavar ha játszanom kell vele reggelente fél órát, és este fél órát, de örülnék neki ha ezzel le is tudná vezetni az energiáit (az ő érdekében is).

Van/volt valakinek hasonló problémája? Esetleg tudtok valami megoldást?


2019. ápr. 2. 02:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
nekünk a kutyánk ugyan ilyen, még van hogy nyaggat is, hogy játszunk vele, szerintem nagyon aranyos szokás. csak olyan megoldások vázolódtak le a fejemben, ami után nem valószinü hogy kedvelne.ez nem olyan dolog amit feltétlenül meg kell oldani, nem is vagy köteles vele fojton játszani, örülj neki hogy szeret.
2019. ápr. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Hogy mit tudsz tenni? Vidd magaddal a munkahelyedre vagy ha ez nem lehetséges, akkor vegyél ki szabadságot s játsz vele, amig meg nem unja.
2019. ápr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél neki egeret...
2019. ápr. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy másik cicával tudna egész nap játszani. ;)
2019. ápr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
pl.: játszhatnál vele?
2019. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha sokat töltesz a munkahelyeden, akk nemtom; de ha másikat nem akarsz hozni mellé, akk azt tom javasolni, h várj 1 kicsit, míg megszokja, h nem tudsz éjjel-nappal mellette lenni. Utána megtanulja, h csak akkor van játék, ha a gazdi otthon van. Ha meg nem új macska, akk pár hét/pár hónap, és rájön, h nem érsz rá mindig... Nekem az "aktuális" papagájom mindig megszokja idővel, h mikor tudok otthon lenni, és mindig rájönnek közvetlen már a szelídítés után, h nem tudok mindig otthon lenni, így nem lesznek pszichés bajai, főleg, h a családomba mindig van otthon valaki, aki foglalkoztassa a madarat. Ugyanis nagycsaládba élek, így miostani Kokó nevű papagájommal is van ki törődjön, míg én melózok... (Mert mindig van egy középtermetű papagájom, plusz néhány hüllő és madárpók mellé.)
2019. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Játssz vele! A fél óra nagyon kevés.
2019. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Talán nem benti cicának való.
2019. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz mellé egy másik cicát, garantáltan lefoglalják egymást. :)
2019. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Kutyusom kinti

Egyedul uncsizik, o is azt akarja ott legyek,vele foglalkozzk, jatszunk

O mar 6 eves amugy:)

Ugy szoktam megoldani,ha tul sok az energiaja hogy kiviszem 1 vagy masfelorara nagyon messzire setalni:)

Es elfarad, pihen

Ezt napi 3 x szoktam

Plusz a kertben is szoktunk jatszani

2019. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!