Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egész nap játszani...

A macskám egész nap játszani akar, mit tudok tenni vele?

Figyelt kérdés

Bent tartott, 2 év körüli kandúrról van szó, akivel játszhatok 2 órát is egyhuzamban, garantált, hogy amint abbahagytam, többet akar. Amikor az ölembe veszem, hogy megsimogassam kb egy percig tűri, teljesen mindegy hogy reggel, dél vagy este van, vagy játszottunk-e már aznap de utána túlságosan felélénkül és megpróbálta játékosan harapdalni a kezem.

Nem zavar ha játszanom kell vele reggelente fél órát, és este fél órát, de örülnék neki ha ezzel le is tudná vezetni az energiáit (az ő érdekében is).

Van/volt valakinek hasonló problémája? Esetleg tudtok valami megoldást?


2019. ápr. 2. 02:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy ping-pong labdát. Garantáltan lefoglalja magát vele.
2019. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Aki azt írta, hogy játsszak vele: játszom. Aki azt írta hogy ne csak fél órát jatsszak: napi 2x fél óra csak a legidealisabb idő lenne. Az az álom. Jelenleg órákat kell vele játszani,de így elég nyilvánvalóan a tudtomra adja, hogy kevesli.


A másik macska ötletén gondolkodom, bár nem tudom hogy mennyire lehet egy lakásba bezsúfolni 2 benti macskát. (vagy lehet azt kéne amit az egyik válaszoló írt: venni hetente vagy 40 egeret és kiengedni őket a lakásba, mert az tuti lefoglalná egy ideig :D :D)

#11 Bárcsak, de a macska csak az interaktív játékokat élvezi :(


Amúgy igen, valószínű hogy nem bentre való a cica. A mamámé volt, aki nem rég halt meg, és aki kertes házban lakott, én meg csak azért vettem magamhoz mert tényleg nem volt más alternatíva; nem gondozta volna senki.


Na mindegy, köszi a válaszokat. Még csak pár hónapja van itt, szóval nem adtam fel a reményt, hogy tudunk alkalmazkodni egymáshoz, de ha nem, akkor lehet tényleg jön a második macska....

2019. ápr. 2. 18:40
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 cica van a lakásban, én nagyon örülök, hogy ketten vannak. :) Többnyire lefoglalják egymást.
2019. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nézd, vannak háziállatok, akik több foglalkozást igényelnek, én értem a jó szándékot, miért vetted magadhoz, csak neki ennyi foglalkozás nem elég, és ezt te is látod, ez meg, ha így marad, hosszú távon nem lesz jó, a lakásban is kárt tehet, ha úgy érzi, hogy unatkozik. Amúgy az egerészés bár poénnak lett szánva, azért ha korábban kertes házban élt, lehet, hogy tényleg egerészett is.

Egyébként ivartalanítva van már?

2019. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

8-as jól irja.

Minden macskának más a természete.

Vannak nyugisabb, akihez hozza sem lehet nyulni mert mindig alszik.

Ea vannal akik allandoan játszanak.

2019. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!