Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha csak purina one val etetem...

Ha csak purina one val etetem a cicaim, és friss víz. Az mennyire jó?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 23:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10. Nagyon szépen köszönöm ❤️
2019. ápr. 7. 14:20
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A Purina One nem rossz táp, ár-érték arányban mondjuk én nem tartom megfelelőnek, de ha ezt eszi egy cica, akkor nem lesz tőle semmi baja.
2019. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A Purina One-nal semmi gond nincs, ha csak ezt bírod megfizetni, de én nem adnám a cicámnak. Elég jó alsó kategóriás táp, ha szereti a cica és szép tőle, meg táplált, akkor nem baj. Én vennék neki valamilyen konzervet is mellé, nem feltétlen Purina. Hidd el, jót tesz neki. Az enyém 2-3 decit megiszik egy nap, mégis adok neki konzervet, heti 2x. Én ezt adom neki: Moments konzerv, a 9 db-os csomagolás és Happy Cat steril. Ez elég drága felső kategóriás táp, de nekünk ez vált be, sem a Purina One, sem a Premiere...
2019. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk az állatorvos nem ajánlotta. Pláne amióta az egyik cicámnál veseproblémák voltak, azóta nem kaphat steril tápot se, sőt, már egyiknek se merem adni, mióta utánaolvastam... ami ugyanis jó húgykő ellen, az a veséket károsítja hosszú távon. Most normál felnőtt kajákat kapnak, úgy vagyok vele, hogy a húgykő az kezelhető, a veseelégtelenség viszont nem!
2019. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
A nedves kajától nekem a macska mindig hányt, az enyém Brit rövidszőrű csak tápot meg vizet kap. És nagyon imádja. Én is adtam neki a Purina One-t meg a Cat Chow (keccsó)-t is, de most a DM Natur cicatápot, ami ilyen kis kerek, mint a Cheerios.
2019. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!