Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hova tunhetetett...

Szerintetek hova tunhetetett mar 1 hete a macskam?

Figyelt kérdés
Ivartalanitott 5 eves gyonyoru szep kandurrol van szó. Soha nem koszalt el messzire eddig, mindig minden nap megjelent nalunk, sokszor tartózkodott bent a hazban is. Mult het vasarnap reggel lattuk utoljara. Beteg nem volt biztos, szeretett minket. Szerintetek mi lehetett vele? Mar teljesen felemeszt az eltűnése, nagyon szerettem. Kis varosban élünk, nem tul forgalmas helyen.

2019. máj. 5. 09:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Tessék, kigoogle-ztam helyetted:

[link]

A ragadozóságról szólva:

[link]

Nálunk még nem fajult idáig a dolog, de tudtad, hogy több millió kóbor macska él Magyarországon, akik a gazdis kijárósokkal együtt itt is pusztítják az állatvilágot? Muszáj megvárni, amíg nálunk is ennyire elfajul a helyzet?

A kérdésedre válaszolva, rengeteg cica él biztonságos körülmények között, boldogan, próbálj meg nem csak a szűk környezetedben látottakra hagyatkozni.

2019. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na most már no comment... A fene vigye el az összes kijaros macskat, akik mar lassan a világ pusztulasaert is felelosek lesznek! PONT.
2019. máj. 5. 14:57
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Igen, az én benti macskáim is mentettek, képzeld, mert valami utolsó senkiházi kib*szta őket az utcára büdösen, istállószagúan és soványan, hogy az autó üsse el őket vagy haljanak éhen. Ugye milyen jó buli? Egyébként meg kimehetnek amikor ott vagyok, és jönnek be amikor jövök be, és igen, köszönik jól vannak, teljes életet élnek. Ellenben a te kijárós macskáddal, aki vagy az út szélén fekszik, vagy széttépve, vagy mérgezve, vagy ellopva, de hát tényleg, az én macskáimnak szar a helyzet ugye....
2019. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hat erdekes aki latta az en macskamat nem a kivertseg jutott eloszor eszébe :)))) Lehet dragabb tapot kapott, tibbszor latta allatorvis es kulonb korulmenyek kozott volt tartva mint a tied!!!! Igy vakon ne irogassal mar hulyesegeket!!!!! Azt se tudod h mi higy elunk, milyen korulmenyek kozott elt a cicank, mennyit volt vele torodve stb... az emberi rosszindulatnak nincs parja az biztos!!!!!!! tipikus magyar !!!
2019. máj. 5. 16:13
 15/17 A kérdező kommentje:
meg mifele kivertsegrol írogatsz te megkeseredett senkihazi????????
2019. máj. 5. 16:14
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha én találnék egy utcán kóborló szép cicust biztosan hazavinném ha tehetném, mert valószínűleg nincs gazdája, ha se nyakörve, semmi rajta, esetleg chipet nézetnék még. Amúgy van macskahám, lehet vinni sétálni vagy macskabiztos kerítést csináltatni.

Ami kerítésen kívül van az kóbor.

2019. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Etetheted arannyal is ha nem ügyelsz rá, kimegy az utcára és agyonveri az első hülye aki szerint jó buli. Az meg amilyen alpári módon írsz, mindent elárul rólad, bár nem tudom kinek osztasz kivertségről, mert ahogy látom ezt nem írta senki. Nem érdekel mivel eteted, mit fitogtatsz (és nem fogok "kinek az apukája erősebb" vitába elegyedni veled mert gyerekes vagy és felesleges is), amíg a macskád elhagyja az udvart és bármi történhet vele, az nem nevezhető felelős állattartásnak, toporzékolhatsz is. A kérdésed a bizonyíték az állításomra!
2019. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!