Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Royal Canin tápok összetétel...

A Royal Canin tápok összetétele titkos?

Figyelt kérdés

Mármint annyit sem lehet tudni, hogy hány százalék hús van benne?

Így akár rosszabb is lehet mint egy whiskas 3*-os áron?


2019. máj. 5. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A royal caninnak a diétás gyógytápjai jók, a többi elég gyenge ennyi pénzért.
2019. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A Royal Canin tápok csak felázatott tesco-s tápok!Nem ér annyit amennyiért adják.Sokan beleesnek abba a csapdába hogy jaaj ez drága akkor ez szuperprémium minőségű!Pedig nem!Sokkal jobb tőle az orijen és ugyan az az árkatagória!(nem csodálom hogy titkosak az összetevői)
2019. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

hogy lenne már az orijennel egy kategória..:D az orijen az egyik legdrágább táp, ráadásul tök felesleges mert túlságosan magas a fehérje tartalma.


A royal canin-t úgy kell értelmezni mint egy converse cipőt. ugyan azt tudja mint egy random tornacipő csak kifizeted a nevét. a royalt. ők kiépitettek egy brandet maguk körül.


Amúgy lehet tudni igen, az összetevőit. a hivatalos oldalukon szerepel, illetve a valamire valóbb webshopokon mint a zooplus vagy petisimo. A csomagolásán is szerepelnie kell, hiszen előírás minden termékkel szemben.

2019. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az Orijen azért jóval drágább, még az Acana is.


A petissimon és zoopluson a Royal tápoknak csak az analitikai összetevői vannak fenn...

A beltartalom, százalékosan nincs. És amelyik típusu tápot néztem, annak a royal eredeti oldalán sincs.


Amúgy én eddig acanát próbáltam, de nem vagyok vel túlságosan megelégedve. Ezért, hogyha tudnám a royal összetevőit, akkor lehet hogy kipróbálnám...

2019. máj. 5. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk egy állateledelesben a royal 15kg-os 29000ft az orijen meg csak 20000ft ugyanúgy a 15kg!Akkor nálunk van elárazva?
2019. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
orijen 15kg és 20e ?:D valószinűleg azt csinálnám, hogy felvásárolnám és leadnám 25e ftokért.:D
2019. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak jó a beszerzési helye!
2019. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rajta kell lennie az összetevőknek, különben nem kerülhet forgalomba. Most egy ideje nem veszem, de pár hónapja még rajtuk volt. Lehet hogy nem hús néven van hanem állati eredetű fehérje.
2019. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valóban nincs rajta úgy tételesen, mint más tápokon, csak annyi, hogy szárnyasfehérje, vagy szárnyasliszt, a százalékos arány nem. Ráadásul az összetevők listáján szerepel rizs, búza, kukorica, egyéb gluténkivonatok.....

Nekem ennyi elég ahhoz, hogy ne ezt vegyem.


A whiskasnál egyébként nem rosszabb, az az analitikiai összetevőkből látszik, hogy magasabb a fehérjetartalma. De az árát nem éri meg szerintem.

2019. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 az állateledeles egy kereskedés, aki üzletel, és a haszonból él. Szerinted? Nincs elárazva, annyit tesz rá a nagykereskedelmi árra, amennyit nem szégyell. És amennyiért el tudja adni. (És ott áll kibontva a 20 kilós zacskó, azaz szellőzik, oxidálódik hetekig, míg el nem viszik a vevők tíz dekánként :( )


Kérdésre: nincs rajta. Én is tudom. Aki írta, hogy a brandet, a márkát fizeted meg, igaza van, egyébként van abban minden.

Forrás: debra24, az ő forrására nem emlékszem, de ott olvastam, hogy a csőrt és a tollat is beledarálja a royal a kajájába. Aztán van egy ellenállhatatlan royal aromája. Aztán szerintem hizlal.

Nem vagyok elájulva én sem.

Azért biztos jobb, mint a whiskas.

Ugye azt tudod, hogy az állateledelek minőségi előírásai (követelmények) nagyon alacsonyak. Elnézve, miket zabál az emberiség, én nem is tudom, hogy akarom-e ismerni az állateledelekre vonatkozó előírásokat.

Csak minél jobb kaját szeretnék az enyémnek adni.

2019. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!