Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Béres Minera cseppet hol...

Béres Minera cseppet hol lehet kapni? Vagy valami hasonló, folyékony immunerősítőt?

Figyelt kérdés

Megnéztem neten, de csak online boltokat találtam, és emiatt nem szeretnék házhozszállítást kérni.

Valódi boltokat, pl. Fressnapf vagy bármi hasonló, egyáltalán nem írt.

Tablettát vettem már, összetörve hol megeszik, hol nem. Kipróbálnám a cseppet is, ha be tudnám szerezni.



2019. máj. 19. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Fresiben van. És előfordul állatos boltban is. nem mindent mutat a net.
2019. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
patika
2019. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állatpatikában,állatorvosoknál is keresheted. Nekem onnan van :)
2019. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 19. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Emberi gyógyszertárban 90%, hogy van. Fressnapfban is van és az állatorvosoknál is szokott lenni.


A Béres egyébként nem kimondottan immunerősítő, hanem ásványi anyagokat és nyomelemeket tartalmazó készítmény ami elősegíti az immunrendszer erősítését.

Ha betegesebb az állat akkor a Béres mellé kell adni kifejezetten immunerősítőt, az olcsóbbak közül az Immunovet vagy a drágábbak közül a Vet-P-Im (régen Plerasan) vagy a plafon a Vetri DMG.

Ha csak enyhébb eset van akkor elég a Béres is.

2020. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!