Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van három darab, lassan négy hetes kiscicánk. Kettő nagyon kis életre való, szopnak egész nap, játszanak, jó dagik. A harmadikat mindig odébblöködik szopás közben, szóval az a gyanúm, hogy nem tud szegényke jól lakni mert mire a másik kettő jollakottan bealszik és ő végre tudna enni, addigra anyuka megunja és otthagyja őket, ő is megy enni, inni. És a kicsi éhes marad. Ő kisebb is mint a többi nem is játszik úgy és nagyon sokat alszik, többet mint a másik kettő. Mit tudnék tenno, hogy ez a kicsi is mindig jól lakjon és fejlődjön? Nem akarom, hogy elpusztuljon, de semmi ötletem, hogy én mit tehetnék.
2019. máj. 24. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Tápszert néken neki adni
2019. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*kéne
2019. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre. És az nem opció, hogy mikor a másik kettő jóllakott, akkor odateszem az anyjához, hogy csak ő tudjon szopni?
2019. máj. 24. 07:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudod oda rakni amikor a másikak is szopnak?

Gondolom nem csak 2 cici van.

És maradj ott, hogy a másikak ne tudják félre tolni.

2019. máj. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De és oda is megy szopni és látszik, hogy farkas éhes. Próbálom onnan ellokodni a többit, hogy ez a kis szerencsétlen is jól lakhasson, de egész nap, minden szoptatasnal nem tudok ott lenni sajna.
2019. máj. 24. 08:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig most az lenne a feladat, hogy minden etetésnél vele legyél. Cumiztatni is rendszeresen kell néhány óránként, ha tápszerrel egészíted ki. Egy baba ilyen, a cicáknál is.
2019. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De alapvetően jó a kedve, játszik, birkózik a többiekkel. Lehet, hogy neki csak ennyi kaja kell. Mert a kis pocakja mindig akkora mint egy hordó, csak ő maga kisebb a testvéreinel.
2019. máj. 24. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!