Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok is szokott...

A ti macskátok is szokott szellemeket látni?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy a macskám beszélget vele. Egyszer fültanúja voltam a dolognak, de amikor rányitottam, akkor csak nézett rám és hallgatott. Később újra hallottam. Éjszaka féltem elaludni, amikor bent volt a macska, mert csúnyán morgott a sötétben, mintha látna valamit. Rámjött a frász, aztán a telefon fényével világítottam és láttam, hogy ott áll valaki az ágyam előtt. Egyből leugrodtam az ágyról és menekülőre fogtam, de ez a valami hihetetlen gyorsasággal futni kezdett felém, mintha nem is futás lett volna, csak sima járás, de olyan gyors volt, a hangja pedig nem e világi. Rémisztő volt nagyon. De becsuktam az ajtót, mielőtt ő kijöhetett volna. Elmenekültem, azóta sem jártam arra. Midenem otthon maradt, egyedül a telefonom hoztam magammal, mert ugye az volt a kezemben. Egyik barátomnál húztam meg magam, nem merek hazamenni, de megígérte néhány ismerősöm, hogy ők elhoznak mindent, bár ők nehezen hiszik el az ilyesmit

2019. máj. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nyugtass meg, hogy a macskát nem hagytad ott...
2019. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez tetszik a legjobban hogy rácsuktad a szellemre az ajtót, nehogy kövessen...:D Egyébként ez nem állatok kategória hanem ezotéria vagy vicc, mert igazából nem hiszem el a sztoridat hogy eljöttél éjjel és otthagytál mindent, azóta se mentél haza és nem is fogsz...:DDD
2019. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A macskának nagyon érzékeny a füle, és a sötétben is jobb a látása.


Lehet, hogy csak egy nagyobb molylepkét vagy hasonlót látott csóri, aminek nem tetszett a repkedése.


A macskák arról is híresek, hogy "csiripelnek", beszélgetnek az ablakon kívül lévő madarakkal és hasonlókkal. Ismertem olyan sziámi keveréket (ők beszédes macsekok), aki magában rengeteget "dumált", de ha megzavarták benne akkor elnémul.


Sötét alakos tapasztalatom nekem is volt. Teljesen fekete volt, természetellenes gyorsasággal "siklott" és elbújt a sarokban. A tükörképét láttam csak, ahogy kijöttem a szobámban.

Én összeszedtem minden erőmet, és - idióta horrorfilm-szereplő módjára - elkezdtem visszafele sétálni. Az alak visszajött.

Az árnyékom volt, ami a fal érdekes alakja miatt nem volt azonnal felismerhető.


Gondolj bele, sötétben voltál, eleve paráztál, és volt nálad egy erős fényforrás. Valószínűleg valaminek az árnyékát láttad.


Pláne, hogy az ajtót rá tudtad csukni. Szerinted egy szellemet/démont/mumust/akármit megállítana? :D

2019. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előfordul, hogy magamat láttam, nem tudom. Rémisztő volt, a hideg azóta is futkos a hátamon, amikor eszembe jut. De többet nem merek otthon maradni, főleg nem éjszaka.

A barátaim voltak otthon, de azt mondtak nem láttak semmit. A macskát is elhozták, mivel amikor menekültem, ő is kiszaladt, de elment. Őt féltettem a legkevésbé, mivel sűrűn eljár csavarogni, így tudtam ő úgyis visszajön

2019. jún. 1. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg alvásparalízis? Utána félálomban (alvajárás) menekültél attól a cucctól.


Párom is alvajáró, de nagyon ritkán kel fel az ágyból (egyszer láttam csak kóricálni)


Helyette néha keveri az álmot a valósággal (pl ott feküdtem mellette, beszélgettem vele, de ő azt hitte hogy a munkából hazatérve az ajtóban állok)

2019. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!