Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hetes kortól lehet adni...

Hány hetes kortól lehet adni a kiscicáknak Whiskas Junior szárazat? Vajon isznak a vízből amit beraktam nekik?

Figyelt kérdés
Pénteken lesznek 6 hetesek,van betéve nekik víz,de mivel nem vagyok otthon nem tudom hogy isznak e?Persze kaja is,mielőtt valaki megjegyezné:" hogy hát enni nem adsz nekik?"
2008. nov. 12. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Én úgy tudom,hogy az ajánlott,az a 6 hetes kor.:)

De!Én nem javaslom a Whiskas és társai termékeket,mivel kevesebb mint 5%-ban tartalmaznak husit,leginkább szóját találsz bennük.Ha másra nem futja a pénztárcádból,pl.száraztápból Royal Canin termékcsalád,alutasakosból Silent Plan Hill's,akkor húsbolti készítményekkel próbáld megoldani a táplálásukat,amiről többet megtudhatsz a macska.hu-n.Nem adnék nekik Whiskas-t,mert bélcsavarodást,és egyéb más betegségeket okozhatnak a bennük lévő adalékanyagok.(állatorvosunk mondta)

Árak:Az én 2 éves nőstény cicám havi 5 zacskó száraztápot eszik meg Royal Canin-ból(440gr),ami kb.5500 forint,ha neten rendelem.Alutasakosból kell ugye napi 1,ami 2 és fél doboz,30 darab,ami 7500 forint.Viszont olyan a szőre,mint a hópihe,most hétvégén visszük a Lurdy-ba kiállításra.

Whiskasból ez a töredéke,3-4 ezer forint.

Sok örömöt a cicókban.Egy cicabarát

2008. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Whiskast...Friskies és tsai médiatápot egyáltalán kortól függetlenül NE ADJ NEKI.... Próbál meg esetleg egy kevésbé agyonreklámozott, magasabb fehérje!!! Fehérje az Hús és nem hússzármazék...) tartalmú táppal etetni... Hidd el, a mcskák nem vennének WHISKAST... Az új Supreme megnövelt hústartalma:4% helyett 12!!!Nah ez aztán szégyenletes....a reklámban meg a felvágott husszelet egyből a macska táljában terem...Nincsenek zöldséges falatkák se, az egy mesterséges színezékkel és ízfokozó aromával bevont szargalacsin....Royal, Acana...érdemes áldozni rájuk ennyit...
2008. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rá van írva a csomagolásra... ;)
2008. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!