Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj lehet ivartalanítás után?

Baj lehet ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Ma ivartalanítattam 4 kandúr cicám (bentiek). Az egyik viszont miután hazaértünk rá pár órára maga alá pisilt. Nem egyszer... Sajnos addigra már nem tudtam felhívni az orvost,mert bezártak s a hétvégén sincsenek ott. Mit tehetnék? Egyáltalán ez baj lehet?

2019. jún. 7. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ébren volt már a cica?
2019. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az altatás zavarta meg. Herélésnél a húgyutak közelébe sem nyúlnak, szóval nem sérthettek meg semmit sem.
2019. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen eber volt már teljesen :(
2019. jún. 7. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha ma volt az ivartalanítás, akkor vszeg még nem múlt el teljesen az altató hatása, még ha úgy is tűnik. Nekünk külön elmondta a doki, hogy hányhat, bepisilhet, ne ijedjünk meg. Ha holnapra sem javul a helyzet, akkor érdemes lehet telefonon utánaérdeklődni, de magában a pisi még nem jelent gondot ebben a helyzetben. :)
2019. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekünk sajnos ilyenről nem szólt,de ha így van megnyugodtam. 2-szer pisilt maga alá,utána már a helyén végezte a dolgot. Remélem nem lesz semmi gond :/
2019. jún. 7. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, meg dülöngéltek egész nap. Teljesen normális.
2019. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!