Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előkerülhet még?

Cameronmonaghanbabee kérdése:

Előkerülhet még?

Figyelt kérdés
Tegnaptól van nálam egy macska, találtuk, kóbor volt. De picike. Először félénk volt, de megetettük, megfürdettük. Játszottunk vele. Úgy volt, hogy legjobb barátnőm elviszi majd rokonához, mert nekem "nem" lehet macskám, ő neki se. Csak egy picit lenne nála, de kb. 10 perc után hozta vissza, mivel nem maradhat a kutyája mellett kicsit sem. Gondoltam udvarba rakom macskát, majd elmegy magától. Nem, nem ment, ideszokott. Aztán lényegében anyum hazajött, ő is adott neki tejet, utána elmertem mondani, hogy amúgy találtuk őt, és itt maradt. Ő azt mondta udvaron nyugodtan maradhat.Még este is itt volt. Játszottam vele, meg minden. Ma reggel is még hallotam nyávogott, csak anyum ment dolgozni, és mondta neki hogy menjebb arrébb, mert lakásba nem jöhet be. Aztán mikor én kimentem már nem találtam. Mostan nem rég pedig hallottam nyávogást, ezért itt kell lennie valahol.
2019. jún. 12. 08:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Meg lesz az. Nem bántásból,de hány éves vagy, hogy otthon vagy?


Az én kiscicámat, modt vadádztam le a faház tetjéről, nem tudtam, hol sír. Lehet nem tud lejönni.

2019. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

15.

Bár már mindegy az egész. Visszanéztem kamerafelvételt, és a cica kiment a kapun, de visszajött. Hátrament, de apum kint volt, megfogta a macskát, kivitte a kapun és elvitte messzire gondolom, mert pár perc múlva jött vissza. Azt hittem, hogy még meglehet a cica..de már mindegy. Azért ezt nem hittem volna. Most kitudja hol van.

2019. jún. 12. 13:52
 13/14 A kérdező kommentje:

Te még mindig ezen pattogsz? Hibáztam, jó. De itt maradt végül velem a cica. Törődtem vele, és tényleg ideszokott. Anyum is megszerette. Apum egyszerűen meg elvitte.

De képzeld azért drukkolok, hogy visszajöjjön, legalább csak elbúcsuzzak tőle.

De nem állok le vitatkozni. Így sem tudod mi történt pontosan. Neten könnyű pofázni.

2019. jún. 12. 17:51
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem csak a neten pofázok, hiába törölteted a válaszokat. Most is ugyanazt tudom mondani, ha letetted a macskát a földre, hogy kóboroljon csak tovább, akkor nem kell itt álszenteskedni, hogy mennyire aggódsz érte. Ha meg ilyen "okos" voltál, akkor viseld el, hogy vannak akik leírják a véleményüket ezzel kapcsolatban.


Én a helyedben nyugtáznám, hogy idióta voltam és reménykednék, hogy jó gazdához került a macska.


A körülmények meg nem érdekelnek, ha világosan leírtad, hogy útjára engedted és egy nyomorult hirdetést nem tudtál csinálni. Ami nem baj, szíved joga. Csak utána ne játsszd az eszed.

2019. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!