Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vettem egy 2,5 kilós tápot,...

Vettem egy 2,5 kilós tápot, de másik fog kelleni, mi legyen? Kibír másfél évet a felbontott táp, vagy mit tegyek? Drága volt.

Figyelt kérdés
Felnőttet vettem véletlenül, de mégcsak 4 hetes a pici(anyuka nélkül). Ráadásul nem is jó minőségűt. 2x evett belőle, de meg is hajtotta.
2019. jún. 17. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igen, vákuumosan lezárva jó lehet...


Nem fog neked elállni hónapokat, éveket egy felbontott táp...


Ha meg nem akarod ezt eteni, akkor ajándékozd el! Inkább, mint kodobd. Vagy ha van macskás ismerősöd, add oda neki. Vagy a menhely sem rossz özlet, adománynak mindog örülnek.


A RC nem olyan rossz minőség azért...


Szerintem ajándékozd el!


Amúgy a mi koscicánk simán eszi 6 hetes korától a felnőttet. Nem azt kapja, van neki kölyök, de beáll az anyja mellé enni...

2019. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jól van.
2019. jún. 17. 19:48
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg simán oda adhatod neki. Vagy így magába vagy keverd kölyökkel vagy egy nap ebből csak egyszer. Semmi baja nem lesz tőle. A kölyök macskáink mind kutya konzervet esznek a legolcsóbbat és köszönik semmi bajuk nincs.
2019. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Minek tartasz állatot,ha meg ennyin is spórolgatsz? Az orvosi költsége tudod mennyi lesz? Vagy azt is "félre rakod mert drága"?
2019. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem spórolok csesszétek meg! Csak ha már megvettem(nem 3ezerért, hanem 6ezer), akkor nem akarom kidobni az ablakon! Egyébként nincs macskás ismerősöm, szomszédom. Menhelynek leviszem majd. Szép napot mindenkinek ...
2019. jún. 18. 06:16
 16/19 anonim ***** válasza:
24%
De jó hogy az itt válaszolók ennyire milliomosok. Adományokat én is szívesen fogadok a tizen pár macskáimat etetni.
2019. jún. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Pár hetet kibír felbontva is a táp. Zárd le jól, amennyire csak tudod, aztán nyugodtan adhatod neki. Esetleg keverve junior táppal. Semmi baja sem lesz. Nálunk is tavaly a kismacska feszt megette a felnőtt macska száraz tápját. Baja nem lesz, de kell a kölyök kaja, mert pl. abban több a taurin, ami kell a fejlődéséhez.

3 hét múlva már adhatod neki, annyit kibír a táp.

2019. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Rakd fel marketplace-re kicsit olcsóbban a bolti árnál. Majd veszel inkább frisset
2019. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

6 ezerért? Kiscicának kár nagy zsák tápot venni. A táp oxidálódik, ha ki van bontva egy hónap múlva is más már az illata.

Egyrészt a táp tönkre fog menni, másrészt a macskád beteg lesz tőle.

Leírod, hogy most is meghajtotta, ezután ne erőltesd, ráadásul lehet, hogy nem fogja szeretni a Royalt, mint márkát, vagy az emésztésének nem jön be. Ha veszel kölyöktápot, 400 grammosat vegyél, ne spórolj rajta, mert a kölyökmacska csak pár szemet eszik, tehát a nagyobb kiszerelés szintén csak ott fog állni. És lehet, hogy a kölyök Royalt sem fogja bírni a gyomra. Mentettem egy kiscicát, ő Feringát eszik (már nem olyan kicsi). Szóval ajánlanám a Feringát is, meg a Purizont. Mindkettő gabonamentes. Utóbbi tuti hogy van olyan jó, mint a Royal. (Tekintve, hogy a Royal bedarálja a csőrt, és a tollat is...)

[link]


Mondjuk nekem furcsa. Ettől sokkal többet költök havonta a macskáimra. Azt hittem valami tízkilós Orijenről van szó.

2019. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!