Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel és hogyan eteted a cicádat?

Mivel és hogyan eteted a cicádat?

Figyelt kérdés
Márkát is írjatok, illetve hányszor és mennyit eszik? Mennyi idős és hány kiló a cicád?

2019. jún. 19. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom otthon kapható-e, külföldön élek. Kacsás Canagan száraztáppal etetem. 1 év és 3 hónapos nőstény, 3 és fél kiló körül lehet, de nagyon picibcica, kicsit gombóc. Napi 45 grammot kap 3 adagra elosztva, ezt fokozatosan csökkentem majd egy kicsit. Canagan alutasakosat heti egyet kap, két adagra bontva. Szoktam neki pár csepp lazacolajat is adni.

Nagyon szép és puha a bundája, egészséges, játékos cica, úgyhogy elégedett vagyok a tápjával.

2019. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Napi 2x etetem. Reggel szárazat, este konzervet kap. Carnilove márkát, mikor milyen ízben.


Sima fekete házimacska, ivartalanított kandúr, 2 éves és 3 kg. Vigyázok hogy ne hízzon el.

2019. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Premiere táp és Real Nature konzerv néha.


2 éves házimacska kandúr, anyja apja házimacska, 6 kg jelenleg és sovány is, mert beteg volt.


Jó pici cicáitok vannak.

2019. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Perfect Fit száraztápot kap (ez mindig van előtte), plusz reggel-este kis adag alutasakosat.

10 hónapos és 3 kiló felett van.

2019. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Prevital alutasakot eszik 1-1 reggel este, nyáron csak reggel, este már nem éhes.


Szó szerint semmi mást nem hajlandó már megenni, csak ezt. Száraz tápot sem.


4 kiló, 3 éves, úgy egyébként semmi baja, doki szerint egészséges.

2019. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!