Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska AIDS vetegséget elkapha...

Macska AIDS vetegséget elkaphatja ivartalan cica is, aki sosem párosodott?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, sőt azok vannak a legjobban kitéve a fertőzésnek.
2019. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez tök "jó", és örülök, hogy feltetted a kérdést, mert kb. pont egy hete tudtam meg, hogy az alattunk lakó hölgy befogott egy kóbor macskát. Ráköltött egy csomó pénzt, míg az állatorvos rendbehozta mindenféle téren, gyönyörű a szőre, egészségesnek tűnik, tényleg szép macska lett, ez már kb. fél éve volt, de most tudtam meg, hogy AIDS-es a macska.

A lakása kb. patyolattisztaságú, nem nagyon jön ki, csak pár percre. Mármint a cica. Ez nem veszélyes emberre? Nem vagyok járatos benne, lehet, hogy hülyeséget kérdezek. Akkor sorry. Megláttam a kérdésed, csak ezért pofátlankodtam ide, mert macska AIDS-ről még sosem hallottam. Mondjuk nem vagyok macskás. Talán ezért.

2019. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Emberre, kutyára nem veszélyes...Ez 100.


Meg amúgy is az emberi AIDS is testnedvdkkel pl. vér terjed.

2019. jún. 19. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké, köszi. Mondjuk azt eddig is tudtam, hogy mivel terjed és hogyan, de mivel macska AIDS-ről még sosem hallottam, ezért kérdeztem. Tényleg köszi!
2019. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!