Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A macskám szerintem aids-es....

A macskám szerintem aids-es. El tudom tőle kapni?

Figyelt kérdés
Szeretett kis cicám szerintem AIDS-ben szenved. Nagyon félek hogy elkapom tőle ezért szeretném tudni hogy van rá esély? Vigyem orvoshoz? Gyógyítható? Csak értelmes válaszok lécci :)

2016. márc. 5. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan kapta volna el az AIDS-et? Először vidd el állatorvoshoz. Ha testnedveitek keverednek, akkor elkaphatod.:-)
2016. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És azt pontosan miből is sikerült összguglizni, hogy a macsek HIV vírussal fertőzött?

Ha vannak tünetei akkor vidd el állatorvoshoz; ő meg majd megmondja mi a baja.

Vannak betegségek amit elkaphatsz a háziállatoktól de nyilván biztosat csak az állatorvos tud mondani. Ha olyan baja van ami emberre is veszélyes akkor azt is el fogja mondani, valamint arról is tájékoztat mit kell tenned annak érdekében, hogy ne kapj el semmit...

2016. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A macska-AIDS-et egy másik vírus okozza, nem az, ami az emberit. És igen, vidd el a macskát állatorvoshoz. Ha valóban a macska-AIDS-ről van szó, az ugyanúgy nem gyógyítható, mint az emberi, viszont kezeléssel az állat élete meghosszabbítható. És csak más macskákat fertőz, téged nem fog.

Ha ráguglizol erre a betegségre, akkor magad is tájékozódhatsz némileg, de állatorvoshoz mindenképpen vidd el, hisz lehet, nem is ez a baja, hanem valami más, ami például gyógyítható!

2016. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Macska-AIDS: FIV vírus okozza.
2016. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!