Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha megmérgezték a...

Mit tegyek, ha megmérgezték a macskámat?

Figyelt kérdés
Az exem volt bosszúból, mert nem fogadom vissza és ezt onnan tudom, hogy megírta kerek perec facebookon. Gondolom ezért feljelenteni nem lehet .
2019. jún. 21. 19:59
 1/10 Mihago ***** válasza:
92%
De, fel lehet. Ez állatkínzás vétsége, és megbüntethetik érte. Az más kérdés, hogy nem fog éppen ezer év koncentrációs tábort kapni, pedig én az ilyeneket bizonyisten elevenen nyúznám meg...
2019. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Vidd el gyorsan állaorvoshoz/hívd ki.Utána meg mondd meg az exednek hogy a végbélnyílásába helyezzen fel egy kaktuszt.Viszont arról nem tudok semmi hasznosat mondani hogy fel tudod e jelenteni
2019. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze állatorvoshoz viszem, de gondolom valami papir kell róla, hogy mi a baja. Lefényképeztem hogyan néz ki+ott a beszélgetés ennyit tudok felmutatni.
2019. jún. 21. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bőven elég, állatkínzásért simán feljelentheted!
2019. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudod jelenteni állatkínzásért és nyugodtan ráverheted az orvosi költségeket is.
2019. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De fel lehet!! AZONNAL TEDD MEG! Más esetben azt mondanám, hogy ne! Ott a kicseszett bozonyítékod is Facebookon! Van rá bozonyítékod és igenis bűntetendő! Meg is fogják büntetni, felfüggesztett is benéz!

Az állatkínzás! Fogadd meg ezt a tanácsot! Meg kell tenni, bármeddig elmegy az ilyen!


Istenem és képes leírni, még hülye is!


REMÉLEM HALLGATSZ RÁNK!

2019. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Illetve VIDD ÁLLATORVSOHOZ A CICÁT, MOST AZONNAL!


Állatorvos azt mondta, hogy meg lehet menteni, illetve PAPÍR KELL RÓLAH, OGY TÉNYLEG MEGNÉRGEZTÉK!


NEM A TE PÉNZED, HANEM AZ EXEDÉ, BEVERIK RAJTA! Oké, most ki kell fizetned, de megéri, lehet megmentik a cicust és ki kell fizetnie a mocsoknak!


Ügyeletes állatkórház! Vagy állatorvos MOST! Ha kell szívesen kikeresem, vagyha a közelben laksz, segítek!


Utána mehetsz a rendőrségre!


Minden melletted van, komolyan! Az ilynet meg kell állítani és nyeregben vagy!


Továbbá nagyon sajnálom a cicádat! Én ugyanezt tenném, ha valaki bá totta volna az enyémet, de lehet nem lennék ennyire higgadt, úgyhogy kérlek, hallgass ránk!

2019. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt már most baszhatja. A facebook üzenetet ténylegesen kitörölni nem tudja, a rendőrség lekérheti még.

Ha még akarsz egyet játszmázni, akkor hívd fel telefonon és kérdezz rá a dologra. Közben pedig vedd fel a beszélgetést.

2019. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A cica hogy van?

Illetve ha nem sikerül megmenteni a cicát de fizettél az állat orvosnak akkor azt is behajtják rajta.

Jelentsd fel. Tudod mikor hagynám hogy bántsa a cicámat egy ilyen idióta

2019. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én írtam neked. Mi lett a cicával? Nagyon reménykedem, hogy megfogadtad, amit írtunk, akár megmaradt a cica, akár sajnos nem.
2019. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!