Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó ötlet ilyenkor ivartalanítani?

Jó ötlet ilyenkor ivartalanítani?

Figyelt kérdés
A cicánk csak szerda délelőttre kapott időpontot ivartalanításra. Na de a baj az, hogy mi csütörtök délután indulunk nyaralni. Itthon merjük hagyni vagy inkább nyaralás után ivartalanítsuk? Kinti macskáról van szó, de persze aznap este bent aludna. Nem tudom mi legyen.

2019. jún. 22. 09:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább várjatok, jobb az úgy. Nekem nőstény macskának ivartalanítás után begyulladt valami a sebénél, és muszáj volt még gyógyszeresen is kezelni. Barátnőm kandúr cicája dettó, neki valami hugyuti problémája lett. Általában persze teljesen komplikáció mentes a dolog, de ha pont mégsem, akkor jó ha rögtön tudtok tenni ellene.
2019. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Az én cicámat 12 napja ivartalanították, még most sem merem egyedül hagyni. Első pár nap rémálom volt, mert mindenhová ugrálni akart, ráadásul tele vana ház lépcsővel is... Hiába tettem rá gallért rájött hogy érheti el vele a 2 sebét (mert egy göböt is eltávolítottak a hasáról az ívartalanítás mellett) és abból álltam ki reggeltől estig, hogy "NEM, nem szabad nyalni...NE tépd,NE piszkáld.." nem aludtam normálisan napokig :D Aztán vettem rá egy ruhát és minden bajom megoldódott :D


Egyébként az enyém a mai napig nem akar vizet inni azóta, így kiskanállal tömöm bele, mert muszáj vagyok. A legmelegebb napokon történt a műtét és nem volt hajlandó inni, hiába lihegett meg stb. én meg nem hagyom kiszáradni a cicát.. szóval ez is egy "minimális" komplikáció. A jó hír az, hogy étvágya az van bőven :D

2019. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!