Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen megoldást javasolnátok...

Milyen megoldást javasolnátok sokadik emelet ablakaira, hogy a cica ne tudjon kiugrani/kiesni onnan?

Figyelt kérdés

Szúnyoghálót vagy macskahálót érdemesebb/lehet feltenni ennek érdekében? A szúnyogháló elég biztonságos-e? A macskaháló opció lehet tömbházban, vagy azt inkább családi házakhoz ajánlják?

Akinek van tapasztalata, kérem, ossza meg itt velünk.

Köszi!



2019. jún. 27. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9 ha értelmezted, amit írtam: a földszinti erkélyemen van macskaháló zooplusról. Nagyon jó, csak tudod, még annyira sem merev, mint a szúnyogháló. Erkélyre ajánlja a zooplus is! Erkélyre van hozzá merevítő rúd, alumínium rúd. Mivel ha kifeszíted SEM lesz merev, még annyira sem, mint a szúnyogháló, kilencedik meg hasonló emeletre nem való! És felelőtlenség olyat állítani, hogy való, és az állat életével játszol. Mint említettem volt, negyediken laktam, nőttem fel, van fogalmam a magasságokról. Ha másodikról kizuhan a macskád, mondjuk túléli, de onnan fentebb nem biztos. Ha kiraksz a kilencediken az ablakra egy lágy esésű hálót, amit kifeszítesz, nem vagy otthon, a macska meg belegabalyodik, megizélheted a hálódat. Meg majd ott fent lengedezik a 9. emeleten a macska a lágy hálón. -Gondolokozzál már.


A bukóablakra a zoopluson van rács. Arra az ék alakra, ami az olalán van, ha kibuktatod.

2019. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Cáfolom. Nálam "újrahasznosítás" után is ki tudtam feszíteni úgy, hogy áll, mint a cövek... Kb. 6 éve van meg, az erkélyről "költöztettem át" a mostani, földszinti lakásba, csak át kellett szabni a megfelelő méretre.

Korábban a sima szúnyoghálón át kiesett az előző cicám.

2019. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a kommenteket!

Többféle megoldás létezik, és van, akinek az egyik egyáltalán nem válik be, a másik pedig esküszik rá. Ezzel nincsen baj. A saját helyzetünket kell jól felmérni, nem a másét kéretlenül analizálni.

Ezek alapján jelenleg nem tudom, hogy melyik lenne a jó megoldás nálunk, még van egy kis idő eldönteni, de mindenkinek köszönöm a hozzászólását és a tapasztalatai megosztását!

Ha megvan a megoldás, és úgy látom, az hosszabb távon is beválik, megírom újabb kommentbe, hátha másnak, aki szintén magasan lakik, is jól jön majd. :)

2019. júl. 1. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!