Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik hogy túlélte?

Létezik hogy túlélte?

Figyelt kérdés
Kiesett a cicánk a 3. emeltről, de túlélte, semmi baja. Lába sem törött el, semmi. És a kérdésem igazából az, hogy ezt hogy lehet túlélni? Elég nagyot eshetett szegény.

2016. júl. 2. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A cicák fejében van egy olyan egyensúly szerv, ami esés közben egyenesbe hozza őket, emelett izületeik nagyon ruganyosak, amellyel tompítani tudják a becsapódás erelyét. Magasabbról is estek már le sértetlenül, de azért érdemes az ablakokra egy cicahálóra beruházni, legalább arra, amin gyakran szellőztettek, és a cica is hozzáfér
2016. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A macskák zuhanás közben eléggé gyorsan elérik a végsebességuket, szoval..-

[link]

2016. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

természetesen lehetséges. viszont érdemes lenne elvinni most állatorvoshoz,hogy nincs -e valamilyen belsőszervi gondja emiatt. csak rutin vizsgálat.

és azt is erősen ajánlom,hogy az összes ablakot rácsozzátok be. vagy ha nem is mindent,akkor csak azt,ahol szoktatok szellőztetni. olyan rács kell,amin nem fér ki a feje. nem akarok gonosz lenni,de hatalmas felelőtlenség panelban így tartani,hogy nem gondoskodtok arról,hogy ne eshessen ki..szerencse,hogy túlélte. ha fentebb laknátok, nem lett volna ilyen szerencsétek.

2016. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3-as igazad van, szoktunk is figyelni, hogy ne ugorhasson ki, lehúzzuk a redőnyt. ez le is volt húzva, azonban jöttek vendégek, és nem tudta, hogy ha felhúzza a redőnyt, kiesik a cica. Én nagyon szeretem a cicákat, bele is haltam volna, ha valami baja esik, de hál istennek nem lett semmi baja.
2016. júl. 2. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!