Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye a petissimo nem àrul...

Ugye a petissimo nem àrul hamisítvànyokat?

Figyelt kérdés

Egy elêg dràga termékről van szó, ami nàluk jelentősen olcsóbb..

Előre is köszi!


2019. jún. 28. 14:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Én nem kaptam még hamis terméket tőlük. Mit szeretnél rendelni?
2019. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:

Mi 3 évig rendeltünk tőlük rendszeresen dolgokat (kiemelten szuperprémium tápot), de utána annyit esett a színvonal, hogy azóta semmit. Minőség, szállítás minden pocsék lett nem véletlenül vették le abban az időszakban a FB értékelést (azóta azt hiszem újra lehet), az hogy mi hamisítvány és mi nem azt nem tudom, de én már nem ajánlom őket senkinek.


(abban az időszakban volt jó, amikor a 11.kerületben volt a raktár, kivéve az utolsó kb egy évet)

2019. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még tőlük hamisított terméket. Abba viszont többször belefutottam, hogy pl. egyik-másik parazitaellenes szer jóval olcsóbb náluk (az általunk használt táp meg drágább, szóval amit nyernénk a réven, bukjuk a vámon). Érdemes megnézni az értékeléseket, véleményeket. A negatívat is ki szokták rakni.
2019. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Kiegészítem: a honlapon található, adott termékre vonatkozó értékelésekre gondoltam. A szállítás egy időben tényleg sokat romlott náluk (ez részben a futárszolgálat sara), amióta a tápok árát megemelték, én is ritkábban vásárolok tőlük. Viszont a honlapjuk egész jó (némelyik kis webáruháznak nagyon trágya).
2019. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Idős cicàmnak a Verti dmg-t adjuk màr majdnem egy éve, àllatorvos ajànlotta, kondîció javítàs miatt, és tényleg nagyon hasznàl, kis túlzàssal, mintha éveket fiatalodott volna. Eddig az àllatpatikàban vettük, ott 100 szàzalék, hogy eredeti, màr csak ezért is, mert sokat javult ugye tőle. Viszont nagyon dràga lett, a 30ml majdnem 10 ezer.. Megnéztem a petissimo-n ott a 114 ml 21000 Ft.Direkt írtam is nekik, hogy ne haragudjanak a bizalmatlansàgért, de hogyhogy ennyi, meg biztosan eredeti-e.Nagyon készségesen vàlaszoltak,hogy nyugodjak meg, az. Most jött meg, és az volt a fura, amikor felbontottam, hogy a 0.5 ml ennek a pipettàjàn több... Az hogy lehet? Erre magyarul van írva, hogy oldat, a régi liquid van. Plusz ez ràgcsàlóknak is ajànlott, azt hiszem, a régi nem. Gondoltam, felhívom a gyàrtót, hogy adnak-e el a petissimonak, vagy nem tudom..

2019. jún. 28. 14:35
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen, néztem róla az értékeléseket, ott dîcsérik.
2019. jún. 28. 14:35
 7/24 A kérdező kommentje:
Mmint a nagy kiszerelésű piepttàjàn több a 0.5 ml. Lehet, hogy ez hígitott vàltozat?
2019. jún. 28. 14:37
 8/24 anonim válasza:

Kettes vagyok, azt mi innen vettük és ennyiért.


[link]

2019. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Ez olyan mint amikor kedves naív apám vett egy aluljáróban note telefont nekem.Teljesen olyan volt,kivéve a toll része,ami egyáltalán nem. Rövidebb volt,nem olyan színű,hiányzott a díszítés róla. Bevittem gsm-be. Persze hogy kínai hamisítvány volt.


Tapasztalatom szerint ami nem olyan mint az eredeti,az nem az. Akármennyire is kicsi az eltérés.

2019. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a terméket, viszont a csomagolástechnikához érték egy keveset.

Azért más a pipettán a mennyiség, mert a nagyobb csomagban hosszabb a pipetta, más is lehet az átmérője, de a 0,5 ml az 0,5 ml. A kisebb kiszerelésnek rövidebb a pipettája, ezért látod úgy, hogy más a mennyiség. Mert az egyik mondjuk 2 centi magas oszlop lesz, a másik meg 4 centi.

Amúgy ezt ki tudod magad is deríteni, ugyanazt a mennyiséget felszívod az egyikkel, kinyomod és felszívod a másikkal, ugyanannyi ml kell legyen.

Amúgy nem gondolom, hogy hamisítvány vagy rosszabb hatóanyagú hígított termék lenne.

2019. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!