Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye a petissimo nem àrul...

Ugye a petissimo nem àrul hamisítvànyokat?

Figyelt kérdés

Egy elêg dràga termékről van szó, ami nàluk jelentősen olcsóbb..

Előre is köszi!


2019. jún. 28. 14:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondoltam, hogy màs az àtmérője, de így szemre ugyanolyan vastagnak tűnik, ha még nem pont, hogy vastagabb. Az oké, hogy hosszabbnak kell lennie a pipettànak, csak a 0.5 bejelölés attól még nem kellene, hogy feljebb legyen. De köszi, kipróbàlom ezt, amit írtàl.
2019. jún. 28. 14:55
 12/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, megnéztem más helyeken is, teljesen reális a petissimos ár, a többi helyhez képest ahol kapható. Inkább arra gondolok, hogy az állatorvosod adta túl drágán. (ami simán előfordulhat, láttam már ilyet)
2019. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszi kettes, igen, ott is néztem a vitamingurun.
2019. jún. 28. 14:56
 14/24 anonim ***** válasza:

A külső átmérője lehet, hogy ugyanakkora, de a belső biztos nem. Mivel mm-es vagy annál is kisebb eltérés van, szemmel nem látod.

(amúgy a hosszabb pipetta valószínűleg vastagabb üvegből van, hogy erősebb legyen.)

2019. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van pl egy csomó pipetta, mindegyikkel ki lehet mérni pl 2 ml-t, de az osztóközök eltérőek, így mindegyikben más magasságban lesz a folyadék.

2019. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ezt nem a dokitól vettük, mmint ő ajànlotta, hogy hol vegyük, de ez az àllatpatika màsik vàrosban is van, mint ahol ő rendel, és ez egy màsik rendelőhöz tartozik, mmint a patika. Csak azért gyanakodtam picit, mert ez a doki annyit mondott, amikor felírta, hogy nem olcsó termék, de ne dőljünk be, ha màshol olcsó, mert àllítólag àrulnak belőle hamisítvànyt is. Ettől még lehet hogy valahogy összeköttetésben van a doki azzal a patikàval, de nem tudom, mert nem mondtuk ott, hogy ő ajànlotta, vagy valami.
2019. jún. 28. 15:02
 17/24 A kérdező kommentje:
Igen, lehet...Köszi, hogy megnézted.
2019. jún. 28. 15:03
 18/24 anonim ***** válasza:

Én innen szoktam, eredeti a készítmény, és döbbenetes hatású. Én madarat gyógyítottam vele, galambot és papagájt.


[link]

2019. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy itt még olcsóbb,meg teljesen màs is a csomagolàsa, mint az enyémek.
2019. jún. 28. 15:08
 20/24 A kérdező kommentje:
*enyémnek*
2019. jún. 28. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!