Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehetne tenni, ha a cicám...

Választ! kérdése:

Mit lehetne tenni, ha a cicám nem eszik?

Figyelt kérdés
Már a legmárkásabb macskakajákat adom neki, virslit is, mindent megpróbáltam, de egész nap csak pár falatot eszik. 2 éves cica, már eléggé sovány és aggódom. Pár napja nem eszik. Talán a meleg miatt? Vizet iszik egy kicsit szerencsére.
2019. jún. 29. 17:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Az állatorvos eszedbe jutott már?
2019. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Itt valami komoly probléma van a háttérben.A melegtől azért enne kicsit. Ha csontosat adtatok neki lehet megakadt valahol, ami magától nem jön ki. Ha netán kullancsos volt akkor az abból adódó betegségek is lehetnek. Vagy ha szúnyog csípte meg akkor szívféreg. Bármi lehet úgyhogy mindenképp orvos. Én most adtam le a laptopom a zálogházba, hogy tudjam fizetni a kutyám orvosi kezeléseit. Általában lehet két részletben is fizetni. Mindenképp orvos kell ide, mert ez nem a melegtől van. Az én macskám nem tudta régen világrahozni a micsiket csak egyet és majdnem elpisztult benne. Nem evett nem ivott és zöldet hányt meg zöldet fosott. Szerencse, hogy apám tudott utalni pénzt így megmenekült.
2019. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
Állatorvos akarok lenni!
2019. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Folyékony ételt próbáltál neki,bébiétel?
2019. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Fogfájás, ínyprobléma, szervi baj. Nem vagyok látnok. Esetleg el kellene vinni állatorvoshoz.
2019. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

Te mit csinálsz, ha nincs étvágyad, semmit sem kívánsz ész rosszul érzed magad a bőrödben? Csak nem orvoshoz mész? Na? Na?

Szerinted a cicád mit tenne ebben a helyzetben? Na? Na? Úgy bizony.

Irány a doki.

2019. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
3%

Nem megyek vele egyfolytában orvoshoz ha rosszul vagyok.Naaaa?


És még ha hányok aznap eszek is szalonnát vagy valami mást,amit kívánok.Naaa?


Miért te mindig orvoshoz rohangálsz minden sz.rért?


Kamilla teát próbálj meg itatni vele és citromfüvet.Azt szeretik.


Nem azt mondtam h a macskának nem kell orvos,de akkor is meg kell etetni,eszik és kész ha tetszik neki,ha nem.

2019. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
Állatorvos. Ha egy macska nem eszik, akkor ott, hacsak nem fogprobléma (de azt is csak orvos tudja rendbehozni), komoly gond van!
2019. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%
Ha bármilyen élőlény egyszer csak abbahagyja a táplálkozást az bajt jelez, általában komolyat. Én orvoshoz vinném, egy röntgen kell ilyenkor minimum.
2019. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%

A macska szereti a kamillateát. 🤔👏👏👏

Köszöntjük doktorbácsi, ma is tanultunk valami újat! Idióta...


Kérdező! A lehetséges okokat már felsorolták, ha ennyire fogy és enni sem akar, akkor állatorvos!

2019. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!