Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a pár hónapos cicámnak?

Mi a baja a pár hónapos cicámnak?

Figyelt kérdés

Ugy találtuk az utcán, nagyon pici még és amikor kakil véres a valaga meg egy picit ki van neki dudorodva ,bedagadva

mi lehet a baja? segitsetek!



2019. jún. 30. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz kéne vinni, majd ő megmondja és kezeli.
2019. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Felétek nincs állatorvos?

Eleve egy talált kiscica tele lehet féreggel.

Vagy viszed dokihoz, vagy itt kiabálsz segítségért, amit nem nagyon fogsz megkapni, mert itt nem állatorvosok írogatnak, és amúgy is egyetlen orvos sem fog távgyógyítani.

2019. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Állatorvos, vizsgálat, féreghajtó. Ha beteg, kezeli is. Eleve alap talált állatnál, hogy orvosnál kezdünk vele.
2019. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Doki
2019. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha így folytatja nem fog sokat élni. Mindenképpen doki. Főleg ha talált cica. Látta már egyáltalán orvos?
2019. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%

Istenem ennyi okostojást...

Nem kell egyenlőre orvos. Persze az a biztos.

Van egy 2 hónapos cicánk. Ugyanezek voltak a tünetei. Nemes egyszerűséggel székrekedése van. Adjatok neki langyos, de ne felfőzöt tejet. Az meghajtja, és kijön belőle az is, ami a székrekedést okozza. Valamint nahyon figyeljetek oda, hogy mit adtok enni neki.

Mi a whiskas junior alutasakos tápot adjuk, és mellé ugyancsak whiskas junior száraz tápot. Fontos, jogy mindig legyen elegendő vize.

Ha játékos, nem bágyadt, eszik rendesen, akkor csak ennyi a baj. Ha voszont étvágytalan és búslakodós, akkor azonnal orvos.

2019. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%

#6 Vagyok


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__8565657-ver..


Itt is erről van szó. Amit kifelejtettem, hogy mindenesetben nézd meg esetleg ürítés közben, nem erőlködik e. Valamint a székletét is nézd meg milyen állagú. Ha kemény, akkor egyértelműen székrekedés.

Ebben az esetben is viheted orvoshoz, aki nagy valószínűséggel parafin olajat ad neki, és beöntést.

De a tej is megfogja hajtani rendesen. Fontos, hohy a hasmenést követően lár napig ne adj neki száraz tápot. Csak alutasakost.

2019. júl. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
volt már férges cicám és akkor mikor kakil észrevenném benne a férget és egy ismerösom dobta ki mert lány és én befogattam meg mivel szobában volt az ismerősomnél eleve nem tartottam semmien betegségtöl mikor haza hoztam és nincs semmi baja ezen kivül mert játékos és rendesen eszik .válaszotokat köszönöm #6-7 TE MÉG SEGITETTÉL IS de én nem veszekedni jöttem ide csak tanácsért ,állatorvoshoz meg ha még nem is biztos hogy kell akkor nem viszem el mert az hogy megnézze már horror árakkal kezdödik csak az hogy megnézi 5000 .Félre ne értsetek nem sajnálom a pénzt rá csak amit magam is tudok kezelni azzal nem viszem el köszönöm szépen a segitséget
2019. júl. 13. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!