Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fog nőni szemöldöke a cicámnak?

Fog nőni szemöldöke a cicámnak?

Figyelt kérdés

4-5 hónapos kiscicám van és az egyik oldalon csak 2 szál szemöldöke van. A másikon meg csak 5. A bajuszkája is ritkás. Ez tud nőni később?


Bocs ha hül.ye kérdés, de sosem neveltem még pici kortól cicát, eddig csak felnőtt, mentett cicáim voltak és nem tudtam megfigyelni egy kölyökcica növekedését.



2019. jún. 30. 12:05
 1/8 anonim válasza:
75%

Szia. Ő ilyen, az öregebb macskák is összeverekednek és letépik egymás bajuszát, de visszanő. Neki lehet eggyik oldalt több lessz mint a másikon de ő ettől különleges.

Rövid válasz: igen. normális és fog nőni szerintem.

2019. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2019. jún. 30. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem törvény, hogy mindkét oldalon egyformanak kell lennie és szerintem őt sem zavarja. Szerintem ne törődj vele!
2019. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Atka és bolha írtó cseppel kezeled? Ha nem akkor ettől is lehet, hogy atkás. Nézd meh a szeme felett ritkább e a szőr, valamint a füle belsejénél elvan e kissé feketedve. Ha igen, akkor egyértelműen atkás, ami szőrkihullással jár és bajúsz illetve szemöldökszőr gyéresedéssel.

Vidd el orvoshoz, aki a fülét is szakszerűen kipucolja. 2-3 kezelés, és rendbe fog jönni.

2019. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kezelem
2019. júl. 1. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kezeled? Voltatok orvosnál?
2019. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

fülcseppel, mert atkás :/

nem tudtam, hogy ez ilyeneket is okoz

de már szépen javul a füle

2019. júl. 1. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicaimnak is volt fulatkaja, de én elég nehezen kezeltem ki. Légy türelmes és minden rendben lesz.
2019. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!