Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés az enyém:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__9974612-mit..


Ma azt csinálták, hogy a kicsi játékosan ment a magyhoz és felé ugrott (kicsi) a nagy meg leteperte a földre és fogta a két lábával a nyakát a kicsinek és úgy tett mintha harapná de nem harapta. Ez azt jelenti hogy nagyon rosszabb vannak és verekednek vagy csak játék? Ez ma többször is megtörtént, de a kicsi ugyanúgy visszament a nagyhoz játékosan.



2019. júl. 9. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
szia:) Szerintem ne aggodj, nem fogja bántani, ha a kicsi nem fél akkor nincs baj. Nekünk kutya játszott így kismacskánkkal. a mostani 2 kiscicánk is így játszik. Ha nyávognak vagy fáj nekik szétszedem őket, de alapvetően nem bántják egymást
2019. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ugyanez van nekem ha kicsi nyávog egyet akkor szétszedem őket. Ma este már kicsit durvább volt a dolog láttam, hogy nem nagyon jött be a picinek de azért játszott.
2019. júl. 9. 22:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!