Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Zooplusszon miért nem lehet...

Zooplusszon miért nem lehet 6900 Ft alatt rendelni?

Figyelt kérdés
Még nem rendeltem tőlük soha. Most nézegetem a kínálatot. Szeretnék próbaképpen jobb minőségű száraztápot a macskámnak. Na de csak kis adagot, hogy egyáltalán megeszi-e. Iszonyatosan finnyás kandúr, ha nem kell neki, akkor mit csináljak a kidobott pénzemmel? Annyira azért nem vagyok eleresztve anyagilag, hogy 6000-10000-ket csak úgy hagyjak pocsékba menni.
2019. júl. 12. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért, hogy minél többet költs náluk.


Esetleg nézd meg a Petissimon vagy az ABC-ZOO-n. (nem tudom, hogy azon van e ilyen határösszeg, mert eddig mikor rendeltem, mindig nagyobb összegben tettem.)

2019. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Keress másik oldalakat van rengeteg. Többek között ezért sem rendeltem erről az oldalról sosem mert magas a minimum ár. Mi van akkor ha én egy 4-5 ezres tápot akarok? Ki se hozzák mert vegyek még valamit. Hát az apjuk f***át ha már kigondoltam. Én az eledelporta oldalról rendeltem mindig.
2019. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én csak akkor rendelek innen, ha nagyobb tételben itt jobban megéri. Gondolom, nekik nem éri meg kisebb összegben kiszállítani.
2019. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Doros ***** válasza:

Én úgy értelmezem a kérdést, hogy a kérdező szeretne kisebb csomagot, próbaképpen vásárolni.

És ebben igaza van, én is jártam úgy, hogy egy adott száraz táp nem és nem akart elfogyni, másik táppal keverve is kiválogatták.


A hozzánk aránylag közeli Purina boltban lehet kimérve vásárolni száraz tápot, elvileg kérhetek kisebb mennyiséget is - csak éppen nincs értelme, mert nem tartanak nagy választékot, és azt az egy-két fajtát is drágán adják.

2019. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdést, csak leírtam, mikor érdemes tőlük rendelni. Például a szobakennelt innen rendeltem a kutyámnak, olcsóbban hozzájutottam, mint máshol, és az bőven értékhatár fölött van.

Vagy akkor rendelek mondjuk innen, ha több dolgot rendelek, és itt olcsóbb, mint máshol. Nem feltétlenül egy táp nagy kiszerelésére lehet őket használni.

Ha úgy vásárolnék, hogy itt nem érné meg, akkor megveszem máshol, ha úgy, hogy itt éri meg legjobban, akkor itt rendelem.

2019. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem magyar cég és a raktáruk sem itt van, gondolom így éri meg nekik.
2019. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Én évek óta tőlük rende4lek, jó nekem sok kell.

Láttam ott kis próba csomagokat azt sem küldik ki???

2019. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Valóban elsőnek csak kisebb csomagot szeretnék, mert amilyen a macska, lehet nem enné meg. Amennyiben beválna, akkor természetesen jöhetne nagyobb is belőle.

A szállítási díj meg úgyis rám lenne terhelve, ezért is érthetetlen az egész.

Szétnézek az itt felsorolt oldalakon is,hátha találok megfelelőt.

Imádom ezt a kandúrt, de nagyon válogatós. Kap húst is, nyersen, főve, de azt is megunja elég gyorsan,pedig próbálom változatosan etetni. Josera volt egy ideje, de már azt is unja. A célom meg valamilyen gabonamentes táp lenne, ebben volt.

2019. júl. 12. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom így éri meg nekik összekészíteni egy rendelést, hogy legalább ennyit költesz. Nyilván ösztönöznek rá, hogy többet költs.

Én szoktam tőlük rendelni, összevárok több dolgot és egyben adom le. Nyilván nem csak táp kell egy macskànak, hanem felszerelések is, hamar összejöhet ennyi.

Ha nem tudod, hogy milyen tápot szeret, akkor érdemes próba csomagot keresni és több kisebb kiszerelést venni.

Vagy veszel egy másik helyrol először és ha bevàlik megrendeled nagyobb tételben.

2019. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#7


Azokat tettem ma kosárba, de mivel nem volt meg a min.rendelési összeg, így nem engedte, hogy tovább menjek.

2019. júl. 12. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!