Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Minek lehetnek ezek...

S. O. S! Minek lehetnek ezek a tünetei?

Figyelt kérdés

A cica orrából átlátszó váladék folyik, remeg, néha prüszköl, a szeme könnyes és a pupillája tág, iszonyat vékony ( szó szerint minden csontja kilátszik ), nem eszik, inni viszont sokat iszik, de 30 percig tartott míg megivott egy fél tál vizet, gubbaszt ( bár ez lehet csak mert nincs ereje az alultápláltságtól )


Orvoshoz sajnos nem tudom vinni, nem az én cicám, de érdekel van-e esélye



2019. júl. 13. 05:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Allatvedoket hivj ki esetleg ha azt latod hogy rosszul bannak vele ami a leirtakbol eselyes. Vagy bird ra hogy vigye el a gazdaja orvoshoz
2019. júl. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom jól bánnak vele, viszont most elutaztak nyaralni, felvettük velük a kapcsolatot, azt mondták hétfőn viszik orvoshoz, de ebben az állapotban szerintem a délutánt már nem éli meg.
2019. júl. 13. 05:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólj nekik, hogy utaljanak pénzt, és most vidd el.
2019. júl. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az állatvédők konkrétan le fognak szarni. A tulajjal vedd fel a kapcsolatot, utaljon pénzt.

Addig is tedd kényelmes meleg helyre, legyen neki víz és élelem. (könnyen rágható)

2019. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

VIDD EL MOST! a pénz majd később odaadják, ne az legyen a baj, menj át érte és menjetek orvoshoz milyen gorsan csak lehet.Az én cicám most halt meg, bármit megtettem volna érte, tegyélmeg te is érte. Kérlek.


Hivd fel gazdáit hogy te bizony őt most beviszed ha törik ha szakad mert ez a macska nem fogja túlélni segítség nélkül

2019. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy tudom jól bánnak vele"


Ha kilátszik minden csontja (sovány/alultáplált), és egyedül ott hagyták a házban akkor egyáltalán nem bánnak jól vele!

Az ilyen fokú soványság nem 1-2 nap alatt alakul ki...

Jelentsd állatvédő szervezetnek.

2019. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Macskanáthának tűnik és ha nem viszed orvoshoz, akkor meghal. Egyébként az alultápláltság nem pár nap alatt alakul ki, megis ki a franc etette a macskát, amíg a szomszédok nem voltak otthon?
2019. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi van a macskával?
2019. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Estére hazaérkeztek a gazdák, elvitték, reggel tudtuk meg, hogy elpusztult szegénykém.

El kellett volna vinnem orvoshoz, de mivel kiskorú vagyok, nincs diákmunkás keresetem, illetve zsebpénzem sincs, így nem tudom hogyan oldhattam volna meg

2019. júl. 14. 20:49
 10/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlen jelenti az hogy sovány hogy rosszul bánnak vele, egy nagyon jól tartott beteg cica ( az én kiscicám, aki 4 hónapja halt meg) is lehet borzasztóan sovány. Mostmár ne gyötörd magad, lehet amúgy sem élte volna túl, én is ezt mondom magamnak, és próbálom el is hinni :(
2019. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!