Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Letezik olyan, hogy egy...

Letezik olyan, hogy egy kiscica annyira megijed, hogy sokkot kap tole/elajul?

Figyelt kérdés

Nemreg koltozott hozzank 2 kiscica, akiket a kutyank kitoro orommel fogadott, sosem bantotta oket, finoman szaglaszta es maximum megnyalta oket ahol elerte (15 kilos kutya, nem az a nagyon nagy testu, de a 2 honapos cicakhoz kepest oriasi)

Tegnap hatalmas macskaorditas, kiszaladtam, es a kisebbik cica a foldon fekudt, mellette allt a kutya es szagolgatta, a cica csukott szemmel pihegett, remegett, amikor felemeltem elernyedten fekudt a kezemben, a legrosszabbra gondoltam.

Berohantam a paromert, hogy nezze meg mi van, addig a kutya megfogta es a szajaban arrebb vitte a cicat, aki ugyanugy meg se mozdult, es amikor kimentem raszolni, letette, a cica pedig elfutott!! De nagyon gyorsan, mint akivel semmi nem tortent. Nem ertem, mi volt ez...

Magamhoz hivtam, bevittem, lemostam rola a nyalat es a sarat, kozben csak nezett ram, semmi baj nem latszott rajta. Megtorolgettuk, simogattuk, boldogan dorombolt az olemben egy fel oran at, teljesen megnyugodott, evett is, szaladgalt is. Mi tortenhetett? Ha megharapta, megserult, azt lattam volna, de tetotol talpig atvizsgaltam, ovatosan megnyomkodtam, egy karcolas sincs rajta, se tores, semmi oda nem illo, eszik, wczik es szaladgal. Szoval meguszta, barmi is volt ez. De mitol volt az, hogy nem mozdult meg?


2019. júl. 16. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Begörcsölt az izma az ijedtségtől. Egyes kecskéknél is van ilyen, de csak néhány másodpercig tart.
2019. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lökött kismacskám beleugrott a felmosóvízbe. Onnan még kirohant, de amikor lemostam róla a felmosóvizet(domestos nem hiszem, hogy jót tesz a bőrének meg a pocakjának amikor tisztálkodik) kb úgy nézett ki, mint aki elpusztult, teljesen elernyedt, miután végeztünk a fürdéssel és törölgettem tért magához, mondjuk ő inkább fújt🙃.

Azóta a kádban ücsörög, és ugyan úgy fejest ugrik a felmosóvízbe, csak a mosdatást tűri jobban, már nem játszik oposszumot.

2019. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!