Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ti melyikeket hova tennétek?

Ti melyikeket hova tennétek?

Figyelt kérdés

Adottak:

4 pár katalin

2 pár bourk

1 pár szilvafejű

3 pár nimfa

3 pár kecske

2x1x2 kinti és 1x1x2-es benti részből álló röpde

2,20x1x1.80-as röpde (sz x h x m x)

Ti melyikeket hova tennétek, a nagyobba akarom mindenképp a szilvafejűeket, s akkor hozzájuk a katik és a bourkok, vagy a nimfák és a kecskék mehetnének, vagy esetleg más fajtakombinacio lenne jo?



2019. aug. 26. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasonló méretűeket rakd egybe. Tehát mondjuk a kecskéket a nimfákkal, és a bourkokat a katalinokkal. Nem tudom, hogy a szilvák mennyire bírják a náluk sokkal kisebb madarakat, de ha jól tudom, a nimfák nem szeretik a kicsi mozgékony madarakat. Bár még sose volt nimfám..
2019. aug. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szilvakkal voltak már a bourkok meg a katalinok is, bár még csak most 3. évesek, de azt mondták, hogy nem agresszivek más fajokkal, s eddig én sem észleltem semmit. Nimfát tartottam hulikkal, elvoltak, de én is ugy gondoltam, hogy a katikat a bourkokkal, a kecskéket a nimfakkal, cdak nemtom melyikeket melyik helyre rakjam.
2019. aug. 26. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!