Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet hogy allergiás vagyok a...

Lehet hogy allergiás vagyok a papagájomra?

Figyelt kérdés

Lassan szerintem 1 hónapja van papagájom, és az elmúlt kb másfél hétben észrevettem, hogy kapar a torkom (bár közben megfáztam, szóval nem hinném, hogy ettől van) és kb minden nap fáj a fejem. Eléggé fejfájós vagyok, de nem nagyon volt még ilyen. Azokat az ágyneműket sem bírom, amik tollal vannak megtöltve.

Kiskoromban a kutya/macskaszőrre is allergiás voltam, de már 9 éve van kutyánk, és csomószor együtt alszunk, és semmi bajom tőle. Lehetséges hogy a madártoll miatt fáj folyton a fejem?


2019. okt. 13. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
A fejfájás nem allergia miatt van.
2019. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű prick teszt eldönti.allergológust, tüdőgondozót keress fel.

mostanában indult a fűtési szezon, azt is ellenőrizni lehet, nem-e vmi szivárgás miatt fáj.

valószínüleg egyszerű meghűlés.de azért jobb elmenni egy allergiatesztre a biztonság kedvéért.

2019. okt. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. okt. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy megfáztál, előbb annak várd ki a végét, a megfázás simán társulhat erősebb fejfájással is.

Ha gyógyulás után is vannak tünetek, akkor gyanakodhatsz másra.

A madarat takarítjátok amúgy rendesen? Nálam végül kiderült hasonló allergia gyanú miatt, hogy nem az állatokra voltam allergiás, hanem a porra, poratkára, amit azért ki lehet iktatni állatok mellett is megfelelő odafigyeléssel, takarítással, ápolással.

2019. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!