Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Honnan tudod ha allergiás...

Honnan tudod ha allergiás vagy a madárra? .

Figyelt kérdés
Honnan tudod ha allergiás vagy a madárra ?? Mert van nekem egy Hullámos papagájom Piri . És honnan tudod hogyha allergiás vagy a Hullámos papagájra ?? És honnan tudod hogy allergiás vagy a madárra ? .

2012. máj. 3. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában ugyanaz a reakció, mint más allergiás esetben. Szénanátha jellegű tünetek (tüsszögés, orrfolyás) a madár közelében.
2012. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike . :D :D . Akkor remélem nem vagyok rá allergiás mert pont ezeket nem tapasztaltam . :D :D . Köszike nagyon . :D :D :D :D .
2012. máj. 4. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, miket tapasztaltál?
2012. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt hogy utána néha nehezen szoktam kapni levegőt . De ez csak néha van .
2012. máj. 7. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha toll allergia lenne, akkor az mindig jelentkezne a kiváltó oknál. Azért ha gyakran fordul elő, érdemes lenne orvoshoz menni vele. Meg talán egy allergiavizsgálat sem ártana, mert ha madárra nem is, de valami másra allergiás lehetsz.
2012. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon gyenge kutyaallergiám van, általában tökéletesen megvagyok mellette (imádom ölelgetni :D)


De ha egy kicsit is padlóra kerül az immunrendszerem (pl. megfázok) akkor még a nagymamám padlócirkálójával sem tudok meglenni egy légtérben.


Menj el allergiatesztre, ott biztosat mondanak.

2016. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!