Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen egy nimfa mérete xs...

Milyen egy nimfa mérete xs vagy s?

Figyelt kérdés
Egy felnött nimfárol van szó. Mindenhol megnéztem de sehol nem kapok választ ha valaki tudja kérlek adjon választ. Köszí előre is :)
2019. okt. 27. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam. Honnan vetted ezt, vagy mihez kell? Kalitka mérethez?
2019. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából ki szeretném próbálni a hámot már sok helyen láttam hogy lehet nimfának is hámot szerezni. És nem tudom hogy milyen a mérete, milyen méretű hám kell neki.
2019. okt. 27. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, ha írtad volna, hogy hám... :D

XS méret. Viszont én nem ajánlom a hámot. Több veszélyt jelent, mint gondolnád. Ha megijed vagy megrántod, eltörhet a csontja, belső vérzése lehet és bele is pusztulhat. Nem olyan, mint egy kutyánál a hám, itt könnyen halálos kimenetelű lehet. Bele repülhet/akadhat vezetékbe, lecsaphat rá a levegőben egy ragadozó madár és te is okozhatsz neki sérülést. Ezenkívül nagyon érzékenyek a stresszre, megállhat a szívük.

Ha jót akarsz neki, akkor csak a szobában repteted mindennap, több órát és veszel mellé egy párt (kötelező!).

2019. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg XS-es, bár amikor kísérleti céllal kipróbáltam egy Kamikazee hámot, szűknek bizonyult, pedig nem volt soha kövér nimfám.
2019. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!