Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Arapapagáj tartása?

Minseo1998 kérdése:

Arapapagáj tartása?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd arapapagájt és szeretnél megtudni róla mindent amit lehet. Tegyük hozzá, hogy még nem most mert sem elég pénzem, sem elég helyem nincs hozzá, de egyszer nagyon szeretnék. Azt tudom, hogy egyedül nem lehet tartani, de milyen fajta papagájokkal lehet együtt tartani? Mekkora hely kell neki? Mennyi időre lehet egyedül hagyni? Nyaralás belefér, egy ilyen papagáj mellett? Munka mellett tudnám csinálni? Nem lenne depressziós, ha mondjuk 8 órát nem lennék otthon? Mennyibe kerül kb egy hónapra a tartása? Takarítani mennyit kell? Tanítani hogy kell? Tudom, korai a kérdés, de szeretnék évekkel előtte felkészülni minél jobban, hogy ha arra kerül a sor úgy tarthassam, hogy az neki(k) is és nekem is a legjobb legyen
2019. okt. 31. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2019. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozz Facebookon papagájos csoportokba. Ott vannak tenyésztők is, madarak is, minden tartással, viselkedéssel kapcsolatos dolgot meg tudsz kérdezni, hozzáértőktől és tenyésztőktől.
2019. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!