Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyibe kerül egy bagoly?...

Mennyibe kerül egy bagoly? Mit kell tudni a tartásukról?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam azon, hogy szeretném egy baglyot itthonra, tök sok videóban láttam hogy mennyire boldogok és társaság igénylők de nem találtam mást azon kívűl, hogy mit eszik. Mekkora ketrec lenne neki jó? Vagy maga a chako bagoly mennyibe kerül? Hogyan kell tisztítani? Mármint ahhoz tartunk egy nagyobb tálat vizzel amibe ha kedve tartja megmártózik?

Az étele mennyibe kerül?



2019. nov. 8. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Csak engedéllyel lehet tartani. Ha itt kérdezel akkor neked biztos nincs olyan.
2019. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

"Sok országaban illegális baglyot tartani, Amerikát beleértve. Csak engedéllyel lehet őket tartani és az engedélyt csak azok kapják meg, akik tenyésztés vagy oktatási programok céljából tartják őket. Teljesen képzett személyek tarthatnak baglyot ideiglenes ápolás vagy rehabilitáció céljából, de nem házikedvencként."


[link]

2019. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Azt kell tudni, hogy nem lehet baglyot tartani.

ilyen kis cukis videó alapján megtetszik, és kipróbálnád, mint a legújabb i phone-t gondolom.

hát, sorry, a bagollyal nem fog így működni. Élőlény. Ha ennyire fogalmad nincs az egészről, előbb inkább papagájt kezdj el tartani, hogy megismerd a madarakat.

2019. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!