Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lány hullámos papagájom...

Lány hullámos papagájom szokatlanul csíp, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már több éves lány hullámos papagájom van. Ma elszabadult vele a pokol. Egy hete tépni kezdte tollait, ez abbamaradt két-három nap. Utána és azóta is, nem lehet hozzá benyúlni, csíp, kap a kéz után. Takarítani, már félve takarítom. Egyébként, mindene meg van, nem tűnik betegnek, alapjában véve harcias, de aranyos.

Ma megleckéztettem, a hintáját elvettem tőle, plusz nagyon erélyesen rászóltam, hogy lássa, nem kellemes. Most visszahúzta magát, de annyit is ért. Megint kezdi. Kezelhetetlen lett. Mit csináljak, miért csinálja ezt?

:(

Már félek hozzáérni is.



2020. jan. 12. 21:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Búskomorság = depresszió. Egyedül tartott madár a gazdáját tekinti párjának. Most, hogy elkezdtél aggódni és többet foglalkozol vele, megszűnt. Pár nélkül 0-24 foglalkozást igényelnek. Csatlakozz Fb-n papagájos csoportokba és tanuld meg a madarak viselkedését, ha nekem nem hiszel!
2020. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!