Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor engedhetem ki a hullámos...

Csubika2019 kérdése:

Mikor engedhetem ki a hullámos papagájomat?

Figyelt kérdés

Márciusba vettük azóta csak nagyon ritkán foglalkoztam vele stb.

De tegnap óta simogatom és már engedi hogy meg simogassam a hasát fejet hátát. És mikor engedhetem ki ? Hogy a szobába egy kicsit repkedjen.



2019. nov. 24. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha már engedi magát símogatni, akkor nemsokára, amint ráül az ujjadra, már lehet.
2019. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már most kiengedheted, nem para, hogy még nem ül a kezedre. A lényeg az lenne, hogy 8 hónap börtön után tudjon kicsit repülni!

Ezentúl többet szándékozol vele foglalkozni, vagy csak pár napig lesz érdekes, aztán megint a kalitkában tölti majd az életét? 8 hónapig le se szartad!

Nem kalitka madár, mindennapos, több órás reptetésre van szüksége. Minden papagájt párban kell tartani, egyedül tilos, mert belehal! Tudsz neki mostantól kellő foglalkozást, időt, szabadságot, párt nyújtani? Ha nem, akkor ajándékozd el, mert így szenvedés az élete.

2019. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Probáld megetetni kézből ha már ez megy,akkor nyugodtan kiengedheted. Csak arra figyelj,kiengedés előtt ne adj neki kaját,hogy majd ha megéhezik visszamenjen! Ha van tükröd azt takard el,nehogy nekimenjen, és elöször nem baj ha neki repül a falnak
2019. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pokina válasza:
A Kiwi nevű hullámos papgájomat sikerült kézből etetni, de megsimogatni még nem sikerült nekem és még kiengedni sem merem.
2020. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!