Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek a tojó kecskepapagá...

Mit tegyek a tojó kecskepapagájommal?

Figyelt kérdés
Májusban lesz 2 éve hogy megvannak nekem,de mindig amikor a szobában repkednek a tojót nagyon nehéz visszatessékeltetni az "otthonába".A hím első szóra bemegy,de a nősténnyel akár órákig is szenvedek...

2020. márc. 8. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Főzzél belőle finom húslevest
2020. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen a kalitkája? Nem túl kicsi? Lehetséges hogy nincs bennt neki elég játék és unatkozik? A hímmel jó viszonya van? Azért ennek nem kéne órákig tartania normális esetben.
2020. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos,a játékait én készítettem neki,van hinta,létra,mászóka,labda,egy fidget spinner az egyik ülőrúdon(furcsa,de ő szereti),és különböző elfoglaltságok vékony kötelekből.A hímmel a kapcsolata elég érdekes.Nem bújnak egymáshoz,soha,de naponta többször etetik egymást.Ha épp fürdenek,néha összekapnak,hogy ki legyen az első.A kalitka nem túl nagy,viszont mindennap kint vannak akkor reggel 9-től este 6-ig is,a kalitka ajtaja mindig nyitva van,a hím sokszor bemegy,eszik/iszik és kijön.A tojónak mindent én kell csináljak.Ha látom szomjas kénytelen vagyok kivenni az itatót,hogy igyon,s ne haljon szomjan.
2020. márc. 31. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!