Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy madár ami fülsüketítő...

Barack20 kérdése:

Van egy madár ami fülsüketítő hangot ad ki minden éjszaka, elég idegesítő, füldugó se használ, állítólag kuvik, aludni nem tudunk, valami módszer erre?

Figyelt kérdés
Pont a szembe fán van éjszakánként, és panelházban lakunk, nincs rá mód az ijeszgetésre mivel magason van, valami tipp?

2020. márc. 18. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább macskabagoly?

https://www.youtube.com/watch?v=6VsI6Psae4Y

Csukott ablak, laser lite füldugó, ez a legjobb:

[link]

A tavasz ilyen, a madarak is párt választanak, fészket raknak, fiókát nevelnek. Nálunk az énekesrigó kezd hajnali 4-től 10-ig nyomja:

McQueen, McQueen, MecQueen, tyuhihu, tyuhihú, tyu-tyu tyih-tyih tyő-tyő, tyu-tyu tyih-tyih tyő-tyő,stb..elég kreatív, végigkísértem a zenei fejlődését, mert fiatal rigó.

2020. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A madarat nem tudom, de a laser lite füldugót én is ajánlom, olcsó és nagyon jó. Mindenki jól jár: a madár is meg te is :)
2020. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vodka - sör. Fél liter vodka, 6-8 sör. Alszol mint a csecsemő. Nálam ez válik be, ha nagyon tele a kukim.
2020. márc. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Újra elkezdte és nem hagyja abba én értem hogy a természet szép dolog de ne éjszaka már, nem csak én panaszkodom hanem az utcabeliek is... Főleg akinél baba van és próbálna a szülő aludni éjszaka :( a füldugó nem tudom hogy beszerezni sajnos mert boltok stb zárva :(
2020. márc. 19. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyitva van. 08-15-ig. Ott a telefon is. Amennyiben Budapest. Máshol rá kell keresni, hogy hol kapható még az országban.

[link]

Régebb több állat volt, a baglyok néha az istállóban, csűrben laktak, mégis felnevelték azokat a babákat..

Nincs módszer. Nem lehet mindent kilőni, ami idegesít.

2020. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem Budapest :)

ÉS ÍRTAM IS HOGY IJESZGETÉST AKAROK!

2020. márc. 20. 00:06
 7/10 A kérdező kommentje:
NEM IJESZGETÉST * ELNÉZÉST!
2020. márc. 20. 00:07
 8/10 anonim válasza:
20%
De ezeket siman ki kene loni hogy rohadjanak meg
2020. márc. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akármikor el tudok aludni rá. Mondjuk nem is idegelem fel magam semmin az utóbbi tizenakárhány évben!
2020. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát kinek mi,nem vagyunk egyformák szerintem és ez így van jól.Van akit idegesít van akit nem, ennyi.
2020. márc. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!